ФК «Олександрія» — ФК «Олександрія» (U-21) – 4:0

11.07.2015р., 17-00, КСК «Олімп», 75 глядачів, + 24, поле 5

Головний арбітр – Д.Федан (Олександрія)

Асистенти арбітра – Я.Жадан, А.Переверзєв (обидва – Олександрія)

«Олександрія»: Рудик, Микицей, Матвєєв, Глушицький, Чеботаєв, Морозенко, Леонов, Чорній, Старенький – к/к, Полярус, Коломоєць.

2-й тайм: Леванідов, Чеботаєв, Басов, Шендрік, Микицей (Сухоцький, 60), Банада, Запорожан – к/к, Степанюк, Голенков, Козак, Пономар.

Гол.тренер – В.Шаран

«Олександрія» (U-21): Леванідов, Дехтяренко, Гнип, Березанський, Бесараб, Хомічєв, Пономаренко, Байстрюченко, Рибін, Гуськов, Гуськов, Грубий.

У другому таймі на заміну виходили: Рудик, Матвєєв, Імереков, Зозуля, Бакланов, Піскун, Правук, Товгаренко, Арделян, Ливинський, Штанкевич.

Гол.тренер – А.Купцов

Голи: С.Старенький (14), автогол (25), Ю.Коломоєць (44), С.Микицей (68).

Вчора футболісти ФК «Олександрія» провели останній контрольний матч в рамках підготовки до 25-го чемпіонату проти молодіжного складу ФК «Олександрія» (U-21). Маючи повну ігрову та територіальну перевагу основний склад здобув переконливу перемогу – 4:0. Варто сказати, що і гравці молодіжного складу не тільки відсиджувався в обороні, а й створили кілька перспективних моментів, але в завершальних стадіях атак їм то бракувало точності, то голкіпер грав надійно.