ФК «Олександрія» — «Македонія» ГП — 4:1

ФК Олександрія - Македонія ГП - 4:1
Сьогодні, 24 січня о 16.00 (за київським часом) на футбольному полі курортного комплексу Goldcity (м. Аланія, Туреччина) команда Володимира Шарана, в рамках підготовки до другої частини чемпіонату, провела товариську зустріч з командою «Македонія Гьорче Петров». Матч завершився з рахунком 4:1 на користь олександрійців. В нашій команді відзначилися: Максим Третьяков, Андрій Новіков, Дмитро Гречишкін та Артем Сітало.

«Попри непогане навантаження на ранковому тренуванні, хлопці вийшли на гру з великим бажанням і натхненням. Ми розуміли, що буде багато технічного браку. Ми бачимо наші проблеми. Але, як для першого поєдинку, я більшою мірою залишився задоволений роботою хлопців. Прикро, що не обійшлося без травм. Під час матчу Іван Петренко пошкодив гомілкостоп. Ступінь важкості травми поки що визначається», — зазначив Володимир Шаран, головний тренер ФК «Олександрія».

Олександрія: 1-й тайм : Юрій Паньків (К), Денис Мірошніченко, Валерій Самар, Олександр Мельник, Андрій Глоба, Кирило Дришлюк, Іван Калюжний, Максим Третьяков, Богдан Мишенко, Іван Петренко (Павло Пашаєв), Андрій Новіков.

2-й тайм: Олег Білик, Валерій Лучкевич, Олександр Мельник (Валерій Бондаренко), Каспарс Дубра, Владислав Бабогло, Роман Вантух, Євген Банада (К), Дмитро Гречишкін, Кирило Ковалець, Дмитро Шастал (Микита Дудка), Артем Сітало.

Запасні: В’ячеслав Борисенко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022