ФК «Олександрія» розпочав акредитацію на матч з «Хайдуком»


Прес–служба ФК «Олександрія» інформує про обмежені можливості в ложі преси на матч Ліги Європи та просить в заявках на акредитацію включати тільки працівників відповідного ЗМІ. На жаль, в окремих випадках замовлення на акредитацію присутні люди, які не мають жодного відношення до ЗМІ. Просимо оформити заявку у відповідності до правил:

Заявка на акредитацію подається на ім’я керівника Прес-служби на офіційному бланку ЗМІ за підписом керівника редакції друкованого ЗМІ (керівника телерадіоорганізації, інформаційного агентства, Інтернет-видання) та засвідчується печаткою ЗМІ. Заявка на акредитацію незалежних журналістів та технічних працівників подається ними особисто.

У заявці вказуються:

Повна назва ЗМІ, тираж, періодичність, регіон розповсюдження, поштова та електронна адреси редакції, номери телефонів і факсів редакції.
Прізвище, ім’я, по батькові головного редактора ЗМІ.
Прізвище, ім’я, по батькові працівників засобу масової інформації (незалежних журналістів та технічних працівників), акредитація яких запитується, та їхня належність до творчих або технічних працівників (наприклад, журналіст, оператор, фотокореспондент).
Поштова адреса (для незалежних журналістів та технічних працівників), номер контактного телефону, електронна адреса особи, акредитація якої запитується.
Строк запитуваної акредитації.

1. До заявки додаються:
Фотокартка кожної особи, вказаної в заявці, в електронному вигляді.
Копія документа, що підтверджує акредитацію в Україні (для іноземного кореспондента).
Заявка на акредитацію та супровідні документи надсилаються поштою або подаються до Прес-служби.

2. Акредитація здійснюється на підставі Конституції України, Законів України «Про інформацію», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про телебачення і радіомовлення», «Про інформаційні агентства», «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів» та цих Правил.

3. Акредитацію на матч можуть отримати не більше двох журналістів від одного ЗМІ

4. Право на акредитацію мають: українські засоби масової інформації, зареєстровані відповідно до чинного законодавства України, Інтернет-видання, незалежні журналісти та технічні працівники, а також іноземні кореспонденти та представники іноземних засобів масової інформації, акредитовані Міністерством закордонних справ України.

5. Допуск акредитованих осіб на місце проведення заходу здійснюється за попередньо складеними прес-службою списками.

6. Допуск розпочинається за 1 годину до початку проведення матчу та закінчується за 10 хвилин до початку матчу

Прес – служба ФК «Олександрія»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022