ФК «Олександрія» розпочав прийом заявок на акредитацію


Інформаційно-аналітичний центр ФК «Олександрія» розпочав прийом заявок на акредитацію на друге коло чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги.

Підводячи підсумки першого кола чемпіонату «Ліги «Парі-Матч», наступних представників ЗМІ, автоматично акредитовано на наступні домашні матчі за участю ФК «Олександрія»:

— Руслан Гаврилов (блог «Моя Олександрія»)

— Іван Мельник (електронна газета «Істина від Олександрії»)

— Юрій Кузнєцов (сайт «Все о спорте в Александрии»).

Всім іншим бажаючим потрібно подати заявку на акредитацію згідно положення.

ПОЛОЖЕННЯ ФК «ОЛЕКСАНДРІЯ» ПРО АКРЕДИТАЦІЮ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ

на домашні матчі ФК «Олександрія» в сезоні-2015-2016 рр.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Акредитація — визнання повноважень представників засобів масової інформації (ЗМІ) державним органом, організацією, установою, органом громадського об’єднання.

1.2. Акредитація представників засобів масової інформації проводиться з метою підвищення об’єктивності, оперативності та всебічного висвітлення матчів ФК «Олександрія» в чемпіонаті та Кубку України, вдосконалення взаємодії ФК «Олександрія» зі ЗМІ, створення необхідних умов для професійної діяльності представників ЗМІ як осіб, які забезпечують право громадян на інформацію.

1.3. Це Положення базується на узгоджених і взаємоприйнятних позиціях, яким ФК «Олександрія» і представники ЗМІ зобов’язуються дотримуватися, виходячи з розуміння того, що їх виконання відповідає суспільним інтересам.

2. ПРАВО НА АКРЕДИТАЦІЮ

2.1. Право на акредитацію мають представники діючих ЗМІ, які:

а) зареєстровані в установленому законодавством України порядку, незалежно від організаціно-правової форми та складу засновників;

б) дотримуються Закону України «Про засоби масової інформації», законодавства України в області захисту авторських і суміжних прав та інших законодавчих актів.

в) подали документи на акредитацію своїх представників у встановлений термін в повному обсязі;

г) є співробітниками телекомпаній, які отримали ексклюзивні права у ФК « Олександрія» на використання телевізійної трансляції матчів, що проходять під егідою ФФУ та Прем’єр-ліги на підставі відповідного договору.

2.2. ЗМІ, який бажає акредитувати своїх представників на домашні матчі за участю ФК «Олександрія», а також співробітники ЗМІ, зазначені в п.п. а-г п. 2.1. цього Положення, при отриманні персональних акредитаційних посвідчень зобов’язані ознайомитися з цим Положенням, визнати його умови і неухильно виконувати вимоги, викладені в ньому.

3. ЗАГАЛЬНИЙ ПОРЯДОК АКРЕДИТАЦІЇ

3.1. Акредитація представників ЗМІ проводиться ФК «Олександрія» в особі інформаційно-аналітичного центру.

3.2. ФК «Олександрія» проводить акредитацію спортивних, суспільно-політичних, друкованих ЗМІ та радіомовних компаній.

3.3. Акредитація ЗМІ, що працюють в інтернет-просторі, а також інших організацій, які не є засобами масової інформації, але претендують на отримання прав на здійснення радіо- та / або інтернет-трансляцій (виключаючи відеотрансляції), проводиться ФК «Олександрія»

3.4. ФК «Олександрія» завчасно інформує ЗМІ про терміни і правилах акредитації або переакредитації журналістів.

4. ВИДИ АКРЕДИТАЦІЙНИХ КАРТОК

4.1. Клубна акредитаційна картка видається представникам ЗМІ, які подали заявки на акредитацію в зазначені ФК «Олександрія» терміни.

4.2. Клубна акредитаційна картка може бути постійною (сезонною) або разовою (на конкретний матч).

4.3. Постійна (сезонна) клубна акредитаційна картка дає представникам ЗМІ право відвідування всіх домашніх матчів ФК «Олександрія»

4.4. Разова клубна акредитаційна картка видається представникам ЗМІ для виконання конкретного спеціального завдання або в разі обґрунтованої необхідності збільшення квоти того чи іншого ЗМІ, а також в інших випадках, передбачених цим Положенням.

5. ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ АКРЕДИТАЦІЙНИХ КАРТОК

5.1. Будь-який ЗМІ, який бажає акредитувати своїх представників на домашні матчі за участю ФК «Олександрія», зобов’язаний направити офіційну заявку на постійну (або разову) клубну акредитаційну карту за підписом уповноваженого керівника з обов’язковим письмовим зазначенням про дотримання умов цього Положення, включаючи згоду нести передбачену відповідальність за порушення Положення представниками ЗМІ. При цьому ФК «Олександрія» встановлює квоти на акредитацію кожного ЗМІ, виходячи з можливостей надання робочих місць та умов для професійної діяльності журналістів. Рішення про видачу клубних акредитаційних карток приймається керівництвом ФК «Олександрія».

5.2. У встановлені терміни заявка на акредитацію подається на ім’я прес-аташе ФК «Олександрія» Біланюка Юрія Фадейовича на офіційному бланку видання за підписом керівника, завіреним печаткою.

Заявка може бути відправлена на електронну адресу клубного сайту: www.fco.com.ua

5.3. У заявці на акредитацію представників ЗМІ зазначаються:

1) повна назва ЗМІ, його засновника або видавця, поштову адресу, номери контактних телефонів редакції, письмову згоду про дотримання умов цього Положення, включаючи обов’язок нести передбачену відповідальність за порушення Положення представниками ЗМІ;

2) для кожного журналіста: прізвище, ім’я, по батькові, посада, номера робочого та мобільного телефонів, факсу, робочий і особистий адреса електронної пошти;

і прикріплюються: якісні фото акредитjdfyb[журналістів (розміром не менше 3х4 см в дозволі 300 крапок на дюйм) в електронному вигляді (формати: JPG, JPEG, TIFF, BMP).

5.4. Заявки на акредитацію представників ЗМІ, що не відповідають вимогам пунктів 5.2. та 5.3. цього Положення, до розгляду не приймаються.

5.5. У разі втрати акредитаційної карти представник ЗМІ зобов’язаний повідомити про це в письмовій формі (заява) в ФК «Олександрія». Всі витрати на відновлення карти несуть журналіст чи видання, яке він представляє.

6. АКРЕДИТАЦІЙНА КАРТКА ЯВЛЯЄТЬСЯ ПРОПУСКОМ НА СТАДІОН

6.1. Акредитаційна карта є документом, що підтверджує акредитацію представника ЗМІ.

6.2. Акредитаційна карта дає право на прохід на стадіон, в змішану зону, в прес-центр, а фотокореспонденту — ще й у фото-зону. Наявність акредитаційної карти гарантує її власникові місце в ложі преси стадіону (за винятком фотокореспондентів).

6.3. Разові акредитаційні картки видаються прес-службою ФК «Олександрія», за винятком випадків, передбачених Регламентом Чемпіонату України з футболу сезон 2015-2016 рр. Після пред’явлення редакційного (службового) посвідчення. Заявки на їх отримання подаються не пізніше ніж за добу до матчу.

6.4. Час отримання разових акредитацій, так само як і квота представників ЗМІ встановлюється прес-службою ФК «Олександрія».

7. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ АКРЕДИТОВАНИХ ЗМІ ТА ЇХ ПРЕДСТАВНИКІВ

7.1. Акредитовані представники ЗМІ відповідно до умов своєї акредитації мають право:

1) відвідувати домашні матчі ФК «Олександрія», заходи з підготовки та організації матчів та інші офіційні заходи ФК «Олександрія», якщо вони не є закритими;

2) користуватися для виконання своїх професійних обов’язків місцями для представників ЗМІ на трибунах стадіонів, прес-центру і змішаної зони;

3) запитувати у ФК «Олександрія» інформацію, необхідну для виконання своїх професійних обов’язків в рамках законодавства про ЗМІ;

4) брати участь у прес-конференціях та інших заходах, що проводяться ФК «Олександрія» для представників ЗМІ;

5) інтерв’ювати в змішаній зоні учасників матчу по його закінченні, брати участь у післяматчевій прес-конференції головних тренерів;

6) отримувати гарантоване місце на трибуні стадіону на конкретний матч з числа місць, призначених для розміщення представників ЗМІ;

7) отримувати стартовий і підсумковий протоколи матчу.

8. Акредитовані представники ЗМІ зобов’язані:

1) неухильно дотримуватися положень про «Порядок організації та проведення медіа-заходів в ФК «Олександрія»»;

2) поважати права, інтереси, честь, гідність та ділову репутацію працівників ФК «Олександрія»;

3) перевіряти достовірність тої чи іншої інформації , використовувати тільки підтверджені факти, не поширювати інформацію, яка не відповідає дійсності, дотримуватися загальновизнаних норми журналістської етики, а також не поширювати матеріали негативного характеру, що містять бездоказову критику працівників ФК « Олександрія»;

4) не використовувати свої професійні можливості з метою приховування інформації або фальсифікації суспільно-значущих відомостей, поширення чуток під виглядом достовірних повідомлень, збору інформації на користь сторонньої особи або організації, котра є ЗМІ, що не має акредитації на матчах ФК «Олександрія»;

5) при здійсненні професійної діяльності пред’являти на першу вимогу відповідальних працівників ФК « Олександрія» працівників стадіону «НІКА» (або інший арени, яка виступає в якості домашньої для ФК «Олександрія»), а також співробітників правоохоронних органів та стюардів редакційне посвідчення чи інший документ, що засвідчує особу та повноваження журналіста, в тому числі акредитаційну карту;

6) задовольняти прохання працівників клубу, які надали інформацію, про вказівку на її джерело, а також про авторизацію цитованого висловлювання, якщо воно оголошується вперше;

7) отримувати згоду на поширення в ЗМІ відомостей про особисте життя працівників ФК «Олександрія» від них самих або їхніх законних представників;

8) при отриманні інформації ставити до відома про проведення аудіо- та відеозапису, кіно- і фотозйомки;

9) при отриманні акредитації ФК «Олександрія» на проведення відео- та (або) фотозйомки, відповідні ЗМІ і його співробітники зобов’язані:

— використовувати відзнятий матеріал виключно в ефірі власних новинних програм.

— не використовувати відео- або (фото-) матеріали інших акредитованих ЗМІ в ефірі власних телепрограм (періодичних чи інших друкованих видань) або будь-які інші непрофесійні записи фрагментів домашніх матчів за участю ФК «Олександрія» без відповідного дозволу з боку останнього (наприклад, використовувати відео- ( фото-) записи, отримані від представників команди, що перебувала на матчі в місті Олександрії в статусі гостьовий );

— не передавати відзнятий відео- (фото-) матеріал у власних комерційних та інших цілях у продаж, тиражування, прокату, ефір і іншу передачу прав на їх використання третьою особою на оплатній або безоплатній основі без письмової згоди ФК «Олександрія».

-надавати на першу вимогу керівництва або прес-служби ФК « Олександрія» протягом одного робочого дня відзнятий відео- (фото-) матеріал.

10) виконувати вимоги адміністрації стадіону (або іншої арени, яка виступає в якості домашньої ) та офіційних осіб матчу, а також неухильно дотримуватися Регламенту Чемпіонату України з футболу, вимоги Дисциплінарних кодексів ФФУ та УЄФА, Регламентів УЄФА і ФІФА з проведення міжнародних змагань, інших регламентуючих документів ФФУ, УЄФА чи ФІФА, а також цього Положення.

9. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ФК «ОЛЕКСАНДРІЯ»

9.1. ФК «Олександрія» надає можливість для професійної діяльності з висвітлення матчів за участю нашого клубу виключно акредитованим представникам ЗМІ.

9.2. По цьому положенню ФК «Олександрія» зобов’язаний:

1) забезпечити безперешкодний прохід акредитованих представників ЗМІ на місця проведення домашніх матчів з наданням місця в ложі преси і (або) за воротами (для фотокорів) і умови їх роботи, доступ в місця проведення прес-конференцій, змішану зону на стадіонах, порядок здійснення контактів представників ЗМІ з учасниками матчу, тренерами, фахівцями, керівниками клубів, ведення фотозйомки в змішаній зоні і прес-центрі під час прес-конференцій;

2) забезпечити явку на післяматчеву прес-конференцію головних тренерів команд, які брали участь у матчі;

3) сприяти інтерв’ю гравців у змішаній зоні по закінченню кожного з матчів;

4) забезпечувати акредитованих представників ЗМІ стартовими та підсумковими протоколами, прес-релізами та іншими інформаційними документами.

9.3. Прес-служба ФК «Олександрія» в межах своєї компетенції зобов’язана:

1) ознайомити ЗМІ та їх представників, що бажають акредитуватися на домашні матчі ФК «Олександрія», з цим Положенням;

2) в обумовлені терміни прийняти від ЗМІ, що бажають акредитувати своїх представників на домашні матчі, оформлені належним чином відповідно до цього Положення офіційні заявки на постійні (сезонні) або разові клубні акредитаційні картки;

3) при дотриманні всіх попередніх умов з боку ЗМІ оформити і видати постійні (сезонні) або разові клубні акредитаційні карти їх представникам.

9.4. ФК «Олександрія» в межах своєї компетенції володіє винятковим правом прийняття остаточного рішення про акредитацію представника ЗМІ, про відмову в акредитації або її відкликанню, а також призупинення її дії як щодо ЗМІ, так і щодо окремих журналістів.

10. ВІДМОВА В АКРЕДИТАЦІЇ, ЇЇ ПРИЗУПИНЕННЯ ТА ВІДКЛИКАННЯ. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ.

10.1. Відмова в акредитації представників ЗМІ, призупинення або її відгук проводиться у разі виявлення в публікаціях, сюжетах та інших інформаційних документах недостовірної або викривленої інформації про діяльність ФК»Олександрія», також в інших випадках недотримання правил цього Положення.

10.2. Відмова в акредитації, призупинення або її відкликання може застосовуватися як до відповідного ЗМІ, так і до окремих його представників.

10.3. Рішення про відмову в акредитації або її відкликання приймається директором ФК «Олександрія» у формі розпорядження. У разі відкликання акредитації акредитаційні карти підлягають поверненню її власником протягом двох робочих днів з моменту відповідного письмового повідомлення з боку ФК «Олександрія»

10.4. У разі прийняття директором ФК «Олександрія» рішення про відмову у видачі, призупиненню або відкликанню клубної акредитаційної карти щодо ЗМІ або окремого представника ЗМІ вказане рішення може включати заборону на видачу також і разових акредитаційних карток.

10.5. Відкликання акредитаційної карти або її призупинення може бути прийнято також у разі:

1) звільнення журналіста з редакції (в цьому випадку редакція має право акредитувати іншого журналіста — при цьому всі витрати по друку нової акредитаційної карти лягають на редакцію);

2) при припиненні діяльності засобу масової інформації;

3) при порушенні будь-якого з умов цього Положення, а також у разі порушення Регламенту Чемпіонату України з футболу, Дисциплінарного кодексу ФФУ.

4) при порушенні правил поведінки на стадіоні (або іншій арені, яка виступає в якості домашньої для футбольного клубу) в цілому і в зонах доступу зокрема.

10.6. Будь-яке ЗМІ, співробітники якої акредитовані на домашні матчі за участю ФК «Олександрія», є фінансово відповідальним за дії своїх співробітників під час знаходження на території стадіону « НІКА»(або інший арені, яка виступає в якості домашньої для футбольного клубу). У разі якщо будь хто із співробітників ЗМІ вчинить дисциплінарний проступок, адміністративне або кримінальне правопорушення, за яке відповідно до чинного законодавства України, застосовуються фінансові санкції, або ФК «Олександрія» буде заподіяно майнову шкоду, відшкодування завданих збитків покладається на відповідне ЗМІ. При цьому футбольний клуб залишає за собою право пред’явлення позову про відшкодування заподіяних збитків.

Директор ФК «Олександрія» Кітаєв Дмитро Сергійович

Прес-аташе Біланюк Юрій Фадейович

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022