ФК «Олександрія» розпочав прийом заявок на акредитацію


Інформаційно-аналітичний центр ФК «Олександрія» розпочав прийом заявок на акредитацію на осінню частину чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги. Заявки приймаються до 22 липня.

Положення ТОВ «ФК «ОЛЕКСАНДРІЯ» «ПРО АКРЕДИТАЦІЮ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ на домашні матчі ФК «ОЛЕКСАНДРІЯ» в сезоні-2015/2016 р.р.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Акредитація — визнання повноважень представників засобів масової інформації (ЗМІ) державним органом, організацією, установою, органом громадського об’єднання.

1.2. Акредитація представників засобів масової інформації проводиться з метою підвищення об’єктивності, оперативності та всебічного висвітлення матчів ФК «Олександрія» в чемпіонаті і Кубку України, вдосконалення взаємодії ФК «Олександрія» зі ЗМІ, створення необхідних умов для професійної діяльності представників ЗМІ як осіб, які забезпечують право громадян на інформацію.

1.3. Це Положення базується на узгоджених і спільних позиціях, яким ФК «Олександрія» і представники ЗМІ зобов’язуються дотримуватися, виходячи з розуміння того, що їх виконання відповідає суспільним інтересам.

2. ПРАВО НА АКРЕДИТАЦІЮ

2.1. Право на акредитацію мають представники діючих ЗМІ, які:

а) зареєстровані в установленому законодавством України порядку, незалежно від організаційно-правової форми та складу засновників;

б) дотримуються Закону України «Про засоби масової інформації», законодавства України в галузі захисту авторських і суміжних прав та інші законодавчі акти та акти законодавства у цій сфері;

в) подали документи на акредитацію своїх представників у встановлені терміни в повному обсязі;

г) є співробітниками телекомпаній, які отримали виняткові (невиключні) майнові права у ФК «Олександрія» на використання телевізійної трансляції матчів на підставі відповідного договору.

2.2. ЗМІ, який бажає акредитувати своїх представників на домашні матчі за участю ФК «Олександрія», а також співробітники ЗМІ, зазначені в п. п. а-р п. 2.1. цього Положення, при отриманні персональних акредитаційних посвідчень зобов’язані ознайомитись з цим Положенням, визнавати його умови та неухильно виконувати вимоги, викладені в ньому.

2.3. ФК «Олександрія» визнає повноваження представників телекомпанії та інших ЗМІ, уклала відповідний договір на організацію телетрансляцій, які акредитовані єдиним типом ТВ-акредитацій, затверджених у відповідності з Регламентом Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПЛ сезону 2015/2016р.р.. Права і обов’язки працівників відповідних ЗМІ не підпадають під сферу дії цього Положення згідно з розділом 10.

3. ЗАГАЛЬНИЙ ПОРЯДОК АКРЕДИТАЦІЇ

3.1. Акредитація представників ЗМІ проводиться ФК «Олександрія» (за винятком випадків, описаних у розділі 10 цього Положення).

3.2. ФК «Олександрія» проводить акредитацію спортивних, суспільно-політичних, друкованих ЗМІ та радіомовних компаній.

3.3. Акредитація ЗМІ, що працюють в інтернет-просторі, а також інших організацій, які не є засобами масової інформації, але претендують на отримання прав на здійснення радіо — і/або інтернет-трансляцій (виключаючи відеотрансляції), проводиться ФК «Олександрія».

3.4. ФК «Олександрія» завчасно інформує ЗМІ про терміни і правила акредитації або переакредитації журналістів.

4. ВИДИ АКРЕДИТАЦІЙНИХ КАРТОК

4.1. Клубна акредитаційна картка видається представникам ЗМІ, які подали заявки на акредитацію в зазначені ФК «Олександрія» терміни.

4.2. Клубна акредитаційна картка може бути постійною (сезонної) або разової (на конкретний матч).

4.3. Постійна (сезонна) клубна акредитаційна картка дає представникам ЗМІ право відвідування домашніх матчів ФК «Олександрія».

4.4. Разова клубна акредитаційна картка видається представникам ЗМІ для виконання конкретного спеціального завдання або у разі обґрунтованої необхідності збільшення квоти того чи іншого ЗМІ, а також в інших випадках, передбачених цим Положенням.

4.5. Види акредитаційних карток для представників ЗМІ встановлюються ФК «Олександрія» (за винятком випадків, передбачених Регламентом Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПЛ сезону 2015/2016 р.р.).

5. ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ АКРЕДИТАЦІЙНИХ КАРТОК

5.1. Будь-яке ЗМІ, який бажає акредитувати своїх представників на домашні матчі за участю ФК «Олександрія», зобов’язане направити офіційну заявку на постійну або разову клубну акредитаційну картку за підписом уповноваженого керівника з обов’язковим письмовим зазначенням про дотримання умов цього Положення, включаючи згоду нести передбачену відповідальність за порушення Положення представниками ЗМІ. При цьому ФК «Олександрія» встановлює квоти на акредитацію кожного ЗМІ, виходячи з можливостей надання робочих місць та умов для професійної діяльності журналістів. Рішення про видачу клубних акредитаційних карток приймається керівництвом ФК «Олександрія».

5.2. У встановлені терміни заявка на акредитацію подається на ім’я прес-аташе ФК «Олександрія» Ю.Ф.Біланюка на офіційному бланку видання з підписом керівника, завіреним печаткою.

Заявка може бути надіслана факсом (05235)-9-09-09 з позначкою «Для прес-служби ФК «Олександрія»», або електронною поштою — fc-olexandriya@ukr.net (скан заявки, оформленої належним чином).

5.3. У заявці на акредитацію представників ЗМІ зазначаються:

1) повна назва ЗМІ, його засновника або видавця, поштова адреса, номери контактних телефонів редакції, письмову вказівку про дотримання умов цього Положення, включаючи згоду нести передбачену відповідальність за порушення Положення представниками ЗМІ;

2) для кожного журналіста: П.І.Б., посада, номер робочого та мобільного телефонів, факсу, робоча та особиста адреси електронної пошти;

і прикріплюються: якісні фото журналістів, які акредитуються (розміром не менше 3х4 см в дозволі 300 dpi) в електронному вигляді (формат JPG, JPEG, TIFF, BMP).

5.4. Заявки на акредитацію представників ЗМІ, не відповідають вимогам пунктів 5.2. і 5.3. цього Положення, до розгляду не приймаються.

5.5. У разі втрати акредитаційної картки представник ЗМІ зобов’язаний повідомити про це у письмовій формі (заява) в ФК «Олександрія». Всі витрати на відновлення карти несуть журналіст або видання, яке він представляє.

6. ДІЯ АКРЕДИТАЦІЙНОЇ КАРТИ І ПРОХІД НА СТАДІОН

6.1. Акредитаційна картка є документом, який підтверджує акредитацію представника ЗМІ.

6.2. Акредитаційна картка дає право на прохід на стадіон, в змішану зону, у прес-центр, а фотокореспонденту — ще й у фото-зону. Наявність акредитаційної картки гарантує її власнику місце на стадіоні.

6.3. Разові акредитаційні картки видаються прес-службою ФК «Олександрія», за винятком випадків, передбачених Регламентом Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПЛ 2015/2016 р.р., по пред’явленні редакційного (службового) посвідчення. Заявки на їх отримання подаються не пізніше ніж за добу до матчу.

6.4. Час отримання разових акредитацій, так само як і квота представників ЗМІ встановлюється прес-службою ФК «Олександрія».

7. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ АКРЕДИТОВАНИХ ЗМІ ТА ЇХ ПРЕДСТАВНИКІВ

7.1. Акредитовані представники ЗМІ у відповідності з умовами своєї акредитації мають право:

1) відвідувати домашні матчі ФК «Олександрія, заходи щодо підготовки та організації матчів та інші офіційні заходи ФК «Олександрія», якщо вони не є закритими;

2) користуватися для виконання своїх професійних обов’язків місцями для представників ЗМІ на трибунах стадіонів, прес-центром та змішаної зоною;

3) запитувати у ФК «Олександрія» інформацію, необхідну для виконання своїх професійних обов’язків в рамках законодавства про ЗМІ;

4) брати участь у прес-конференціях та інших заходах, що проводяться ФК «Олександрія» для представників ЗМІ;

5) інтерв’ювати в змішаній зоні учасників матчу по його закінченні, брати участь у післяматчевій прес-конференції головних тренерів;

6) отримувати гарантоване місце на трибуні стадіону на конкретний матч з числа місць, призначених для розміщення представників ЗМІ;

7) отримувати стартовий і підсумковий протоколи матчу.

7.2. Акредитовані представники ЗМІ зобов’язані:

1) неухильно дотримуватися положення про «Порядок організації та проведення заходів у ФК «Олександрія»»;

2) поважати права, інтереси, честь, гідність та ділову репутацію працівників ФК «Олександрія»;

3) перевіряти достовірність повідомленої ними інформації, використовувати тільки підтверджені факти, не поширювати неправдиві відомості, дотримуватися загальновизнані норми журналістської етики, а також не поширювати матеріали негативного характеру, що містять бездоказове критику працівників ФК «Олександрія»;

4) не використовувати свої професійні можливості в цілях приховування інформації або фальсифікації суспільно-значущих відомостей, поширення чуток під виглядом достовірних повідомлень, збору інформації в користь сторонньої особи або організації, що не є ЗМІ, чи ЗМІ, не має акредитації на матчах ФК «Олександрія»;

5) не втручатися в хід заходу, на якому вони присутні (якщо воно не спеціально організовано для преси);

6) дотримуватися встановленого у ФК «Олександрія» порядок організації і проведення заходів;

7) при здійсненні професійної діяльності пред’являти на першу вимогу відповідальних працівників ФК «Олександрія» і КСК «Ніка» (або іншої арени, яка виступає в якості домашньої для ФК «Олександрія»), а також співробітників правоохоронних органів редакційне посвідчення чи інший документ, що посвідчує особу та повноваження журналіста, в тому числі акредитаційну картку;

8) задовольняти прохання працівників клубу, які надали інформацію, про вказівку на її джерело, а також про авторизацію цитованого висловлювання, якщо воно оголошується вперше;

9) отримувати згоду на поширення у ЗМІ відомостей про особисте життя працівників ФК «Олександрія» від них самих або їхніх законних представників;

10) при отриманні інформації ставити до відома про проведення аудіо — та відеозапису, кіно — і фотозйомки;

11) при отриманні акредитації ФК «Олександрія» на проведення відео — та (або) фотозйомки, відповідні ЗМІ і його співробітники зобов’язані:

— використовувати відзнятий матеріал виключно в ефірі власних новинних програм тривалістю не більше 3 (трьох) хвилин.

— не використовувати відео — або (фото-) матеріали інших акредитованих ЗМІ в ефірі власних телепрограм (періодичних або інших друкованих видань) або будь-які інші непрофесійні запису фрагментів домашніх матчів за участю ФК «Олександрія» без відповідного дозволу з боку останнього (наприклад, використовувати відео (фото-) записи, отримані від представників команди, яка перебувала на матчі в Олександрії в статусі гостьової тощо);

— не передавати відзнятий відео (фото-) матеріал у власних комерційних та інших цілях у продаж, тиражування, прокат, ефір і іншу передачу прав на їх використання третьою особою на оплатній або безоплатній основі без письмової згоди ФК «Олександрія».

— надавати на першу вимогу керівництва або прес-служби ФК «Олександрія» протягом одного робочого дня відзнятий відео (фото-) матеріал.

12) виконувати вимоги адміністрації КСК «Ніка» (або іншої арени, яка виступає в якості домашньої для ФК «Олександрія») та офіційних осіб матчу, а також неухильно дотримуватися Регламенту Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПЛ сезону 2015/2016р.р.

7.3. Права та обов’язки телекомпаній, а також їх співробітників, акредитованих на матчі у відповідності з абз. г) в. п 2.1. п. 2 цього Положення можуть додатково визначатися у відповідності з укладеними договорами між телекомпаніями та ФК «Олександрія» (при передачі прав на телетрансляції матчів, правовласником яких є ФК «Олександрія»).

8. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ФК «ОЛЕКСАНДРІЯ»

8.1. ФК «Олександрія» надає можливість для професійної діяльності з висвітлення матчів за участю нашого клубу виключно акредитованим представникам ЗМІ.

8.2. За теперішнього стану ФК «Олександрія» зобов’язаний:

1) забезпечити безперешкодний прохід акредитованих представників ЗМІ на місця проведення домашніх матчів ФК «Олександрія» з наданням місця в ложі преси, або на трибуні стадіону та (або) за воротами (для фотокорів) і умови їх роботи, доступ до місця проведення прес-конференцій, змішану зону на стадіонах, порядок здійснення контактів представників ЗМІ з учасниками матчу, тренерами, фахівцями, керівниками клубів, ведення фотозйомки в змішаній зоні і прес-центрі під час прес-конференцій;

2) забезпечити явку на післяматчеву прес-конференцію головних тренерів команд, які брали участь у матчі;

3) сприяти інтерв’ю гравців у змішаній зоні по закінченні кожного з матчів;

4) забезпечувати акредитованих представників ЗМІ стартовими і підсумковими протоколами, прес-релізами та іншими інформаційними документами до, в перерві і після матчів;

5) своєчасно інформувати акредитованих представників ЗМІ про зміни дати та часу початку матчів, перенесення матчів.

8.3. Прес-служба ФК «Олександрія» в межах своєї компетенції зобов’язана:

1) ознайомити ЗМІ та їх представників, які бажають акредитуватися на домашні матчі ФК «Олександрія», з цим Положенням;

2) в обумовлені терміни прийняти від ЗМІ, бажаючих акредитувати своїх представників на домашні матчі ФК «Олександрія», оформлені належним чином у відповідності з цим Положенням офіційні заявки на постійні (сезонні) або разові клубні акредитаційні картки;

3) при дотриманні всіх попередніх умов з боку ЗМІ оформити та видати постійні (сезонні) або разові клубні акредитаційні картки їх представникам.

8.4. ФК «Олександрія» в межах своєї компетенції володіє виключним правом прийняття остаточного рішення про акредитацію представника ЗМІ, про відмову в акредитації або її відкликання, а також припинення її дії як щодо ЗМІ, так і щодо окремих журналістів.

9. ВІДМОВА В АКРЕДИТАЦІЇ, ЇЇ ПРИЗУПИНЕННЯ І ВІДГУК, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ.

9.1. Відмова в акредитації представників ЗМІ, призупинення або її відкликання проводиться у разі виявлення у публікаціях, сюжетах та інших інформаційних документах недостовірної або перекрученої інформації про діяльність ФК «Олександрія», також в інших випадках недотримання правил цього Положення.

9.2. Відмова в акредитації, призупинення або її відкликання може застосовуватися як до відповідного ЗМІ, так і до окремих його представників.

9.3. Рішення про відмову в акредитації або її відкликання приймається директором ФК «Олександрія» у формі розпорядження. У разі відкликання акредитації акредитаційні картки підлягають поверненню її власником протягом двох робочих днів з моменту відповідного письмового повідомлення з боку ФК «Олександрія».

9.4. У разі прийняття директором ФК «Олександрія» рішення про відмову у видачі, призупинення або відкликання клубної акредитаційної карти щодо ЗМІ або окремого представника ЗМІ зазначене рішення може передбачати заборону на видачу або відгук і разових акредитаційних карток.

9.5. Відгук акредитаційної картки або її зупинення може бути прийнято також у разі:

1) звільнення журналіста редакції (в цьому випадку редакція має право акредитувати іншого журналіста — при цьому всі витрати з друку нової акредитаційної карти лягають на редакцію);

2) у разі припинення діяльності засобу масової інформації;

3) при порушенні будь-якої з умов цього Положення, а також у разі порушення Регламенту Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПЛ сезону 2015/2016р.р.;

4) при порушенні правил поведінки на КСК «Ніка» (або іншій арені, яка виступає в якості домашньої для ФК «Олександрія») в цілому та в зонах доступу зокрема.

9.6. Будь-яке ЗМІ, співробітники якої акредитовані на домашні матчі за участю ФК «Олександрія», є фінансово відповідальним за дії своїх співробітників під час знаходження на території КСК «Ніка» (або іншої арени, яка виступає в якості домашньої для ФК «Олександрія»). У разі якщо хто-небудь із співробітників ЗМІ здійснить дисциплінарний проступок, адміністративне або кримінальне правопорушення, за які відповідно до чинного законодавства України, Дисциплінарним кодексом ПЛ будуть застосовані грошові санкції, або ФК «Олександрія» буде заподіяно майнову шкоду, відшкодування заподіяних збитків бере на себе відповідне ЗМІ. При цьому ФК «Олександрія» залишає за собою право на пред’явлення позову про відшкодування заподіяних збитків та матеріальної компенсації моральної шкоди безпосередньо працівникам ЗМІ, винних у застосуванні до Клубу грошових санкцій.

9.7. У разі виявлення фактів порушення будь-якого з положень, зазначених в аб. 10 п. п. 7.2 п. 7 Положення з боку акредитованих ФК «Олександрія» ЗМІ, останні зобов’язуються сплатити на користь ФК «Олександрія» в добровільному порядку штраф у розмірі 100 неоподаткованих мінімумів протягом 10 робочих днів з моменту офіційного письмового звернення ФК «Олександрія» по суті виявлених порушень, а також відшкодувати ФК «Олександрія» всі понесені збитки в вищезазначений строк.

10. ОСОБЛИВІ ВИПАДКИ

10.1. У відповідності зі ст. 40 Регламенту Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПЛ сезону 2015/2016р.р., телевізійні компанії та інтернет-компанії, що є офіційними мовниками, спонсори (партнери) ПЛ та клубне телебачення на матчі змагань акредитація здійснюється ПЛ і не підпадають під дію цього Положення і акредитуються у випадках, визначених Регламентом. Наявність акредитації ПЛ є достатньою умовою для доступу журналіста на стадіон.

10.2. Представникам вітчизняних ЗМІ, акредитованих ПЛ, для отримання місць у ложі преси необхідно в повідомному порядку не пізніше ніж за добу до матчу проінформувати прес-службу клубу електронною fc-olexandriya@ukr.net або за телефоном +38(05235) 9-06-09.

2 комментария

Add a Comment
  1. На фирменном бланке?
    А я вот прям сейчас этот фирменный бланк рисую 🙂

  2. я уже послал запрос ))

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022