ФК «Олександрія» та ТМ «Кривоозерська» стали партнерами


ФК «Олександрія» підписав договір про співпрацю з компанією «Кривоозерська», що виробляє мінеральну природну столову воду.

Мінеральна вода від ТМ «Кривоозерська» призначена для щоденного вживання та приготування їжі. Вона може вживатися людьми будь-якого віку та стану здоров’я, має благотворний вплив на організм, забезпечує його необхідними мінеральними речовинами та мікроелементами природного походження.

Своїми думками стосовно даного контракту поділився директор ФК «Олександрія» Дмитро Сергійович Кітаєв:

— «Головним фактором, що дозволив підписати цю угоду стала висока якість продукції ТМ «Кривоозерська», яку виробляє дана компанія впродовж багатьох років. Не кожен виробник може забезпечити виготовлення дійсно якісної мінеральної очищеної води. При цьому, відносно не далека відстань від Олександрії до родовищ Кривоозерської дозволяє вживати воду свіжою».

— «Безперечно, ФК «Олександрія» являється великим клубом, який має чіткі плани та можливості для свого подальшого розвитку. І ми, в свою чергу, хочемо допомагати їм неодноразово. Також для нас дуже важливо, щоб футболісти та вболівальники вживали мінеральну природну очищену воду, яка буде їм допомогати підтримувати тонус та водний баланс в організмі», — сказав директор ТОВ «Кривоозерська» Віктор Федорович Бондаренко.

Відтепер, «Кривоозерська» буде поставляти питну мінеральну воду для покращення тренувального, відновлювального та ігрового процесу основного складу ФК «Олександрія», U-21 та U-19. Термін договору діє до 31 грудня 2016 року.

Пийте «Кривоозерську», вболівайте за «Олександрію»!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022