ФК «Олександрія» (U-21) — «Інгулець-2» (Петрово) — 1:2

28.06.2017р., 18-00, КСК «Олімп»

Сьогодні, на стадіоні «Олімп» молодіжка ФК «Олександрія» провела товариську зустріч. Спаринг-партнером виступив ФК «Інгулець» (Петрово). Перші п’ятнадцять хвилин пройшли в рівній боротьбі, обидві команди намагалися диктувати супернику свою гру, але опоненти цього не дозволяли. Згодом, ігровою та територіальною перевагою заволоділи «трьохкольорові» і як наслідок, чергова атака призвела до взяття воріт гостей. Потенційний новачок «городян», вдало обравши позицію, ударом головою результативно замкнув передачу Івана Гаврушка з правого флангу — 1:0. Згодом, наші земляки організували кілька перспективних моментів, але подвоїти перевагу власної команди їм не вдалося. Натомість, одна з небагатьох атак футболістів «Інгульця» під кінцівку першого тайму завершилася голом. Суперник перехопив передачу в центрі поля і вивели Микиту Зубка на рандеву з голкіпером. Микита точним ударом низом зрівняв рахунок — 1:1.
Другий тайм, як і початок першого, пройшов у рівні боротьбі. Обидві команди раз-по-раз організовували перспективні атаки, які носили хаотичний характер. Та все ж таки, фортуна в цьому матчі посміхнулася гостям. Під завісу матчу петрівчанам вдалося відзначитися голом, який і став переможним. Забитий м’яч на свій рахунок записав Дмитро Сидоренко.
Наступний контрольний матч футболісти ФК «Олександрія» U-21 проведуть 1-го липня проти кременчуцького «Кременя».

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.