ФК «Олександрія» (U-21) — «Олімпік» Донецьк (U-21) – 1:0

ФК «Олександрія» (U-21) — «Олімпік» Донецьк (U-21) – 1:0 (1:0)

25.11.2016р., 12-00, «Ніка» (поле зі штучним покриттям), 100 глядачів, -1С, поле 4

Головний арбітр — В.Романов (Дніпро)

Асистенти арбітра – Р.Єрмоленко (Чернігів), Д.Попельницький (Кропивницький)

4-й арбітр — В.Копієвський (Кропивницький)

Спостерігач арбітражу — В.Лисенко (Одеса).

«Олександрія»: Прокопенко, Жичиков, Шкіндер, Гаврушко – к/к, Ніколаєв, Ярошенко, Вітенчук (Литвяк, 75), Огіря, Гура (Райлян, 90+1), Боровський (Любко, 81), Путраш

Запасні: Черниш, Яцик, Протасов, Єлсуков

Ст.тренер – А.Купцов

«Олімпік»: Котляров, Пісковий, Петрик, Счастливцев, Козлов, Цимбалюк – к/к, Біленький, В.Шарай, Головатенко (Соломкін, 70), С.Шарай (Янков, 74), Корнєв (Ткаченко, 79)

Запасні: Степаненко, Надірадзе, Глиняний

Ст.тренер – І.Климовський

Попередження: В.Втенчук (44) – В.Счастливцев (34), І.Корнєв (48), С.Шарай (54)

Гол: Є.Цимбалюк (6)

В 16-му турі молодіжного чемпіонату футболісти ФК «Олександрія» приймали донецький «Олімпік».

З початку матчу розвиток подій був не на користь наших земляків. Вже на 6-й хвилині перша атака гостей закінчилася взяттям воріт. Після подачі кутового, капітан «Олімпіка» Євген Цимбалюк, випередивши наших гравців, точним ударом вивів команду вперед – 0:1. Хорошу можливість зрівняти рахунок мав Юрій Путраш на 15-й хвилині, але отримавши м’яч в штрафному майданчику, забарився з ударом і захисник зумів ліквідувати загрозу. Згодом свій шанс змарнував Максим Жичиков, пробивши вище воріт. На 28-й хвилині найреальніший шанс відновити паритет мав Володимир Ніколаєв. Після діагональної передачі Івана Гаврушка, Володимир пробив повз голкіпера, але в останню мить захисник наздогнав м’яч і вибив його з порожніх воріт. У відповідь «олімпійці» провели свою контратаку. Ілля Корнєв вийшов віч-на-віч з Вадимом Прокопенком, пробив по воротах, але влучив у стійку. Згодом небезпечно по воротам «Олімпіка» пробивав Богдан Боровський, та цього дня, м’яч від гравців «Олександрії» просто не йшов у ворота суперника. Ближче до кінцівки першого тайму перспективну атаку завершав Ілля Корнєв, але його удар з вигідної позиції впевнено парирував голкіпер.

По перерві, здавалося, нашим землякам вдасться дотиснути суперника. На 52-й хвилині, після подачі Богдана Боровського з правого флангу, Володимир Ніколаєв головою не влучив у ворота. За кілька хвилин після розіграшу кутового, Вадим Вітенчук пробив головою у верхній кут, але Ярослав Котляров зіграв надійно. Згодом, після проходу Максима Жичикова та передачі в центр штрафного майданчика, все той же Вітенчук завдав три удари поспіль, але, на жаль, всі вони були заблоковані захисниками.