ФК «Олександрія» (U-21) — «Олімпік» Донецьк (U-21) – 1:0

ФК «Олександрія» (U-21) — «Олімпік» Донецьк (U-21) – 1:0 (1:0)

25.11.2016р., 12-00, «Ніка» (поле зі штучним покриттям), 100 глядачів, -1С, поле 4

Головний арбітр — В.Романов (Дніпро)

Асистенти арбітра – Р.Єрмоленко (Чернігів), Д.Попельницький (Кропивницький)

4-й арбітр — В.Копієвський (Кропивницький)

Спостерігач арбітражу — В.Лисенко (Одеса).

«Олександрія»: Прокопенко, Жичиков, Шкіндер, Гаврушко – к/к, Ніколаєв, Ярошенко, Вітенчук (Литвяк, 75), Огіря, Гура (Райлян, 90+1), Боровський (Любко, 81), Путраш

Запасні: Черниш, Яцик, Протасов, Єлсуков

Ст.тренер – А.Купцов

«Олімпік»: Котляров, Пісковий, Петрик, Счастливцев, Козлов, Цимбалюк – к/к, Біленький, В.Шарай, Головатенко (Соломкін, 70), С.Шарай (Янков, 74), Корнєв (Ткаченко, 79)

Запасні: Степаненко, Надірадзе, Глиняний

Ст.тренер – І.Климовський

Попередження: В.Втенчук (44) – В.Счастливцев (34), І.Корнєв (48), С.Шарай (54)

Гол: Є.Цимбалюк (6)

В 16-му турі молодіжного чемпіонату футболісти ФК «Олександрія» приймали донецький «Олімпік».

З початку матчу розвиток подій був не на користь наших земляків. Вже на 6-й хвилині перша атака гостей закінчилася взяттям воріт. Після подачі кутового, капітан «Олімпіка» Євген Цимбалюк, випередивши наших гравців, точним ударом вивів команду вперед – 0:1. Хорошу можливість зрівняти рахунок мав Юрій Путраш на 15-й хвилині, але отримавши м’яч в штрафному майданчику, забарився з ударом і захисник зумів ліквідувати загрозу. Згодом свій шанс змарнував Максим Жичиков, пробивши вище воріт. На 28-й хвилині найреальніший шанс відновити паритет мав Володимир Ніколаєв. Після діагональної передачі Івана Гаврушка, Володимир пробив повз голкіпера, але в останню мить захисник наздогнав м’яч і вибив його з порожніх воріт. У відповідь «олімпійці» провели свою контратаку. Ілля Корнєв вийшов віч-на-віч з Вадимом Прокопенком, пробив по воротах, але влучив у стійку. Згодом небезпечно по воротам «Олімпіка» пробивав Богдан Боровський, та цього дня, м’яч від гравців «Олександрії» просто не йшов у ворота суперника. Ближче до кінцівки першого тайму перспективну атаку завершав Ілля Корнєв, але його удар з вигідної позиції впевнено парирував голкіпер.

По перерві, здавалося, нашим землякам вдасться дотиснути суперника. На 52-й хвилині, після подачі Богдана Боровського з правого флангу, Володимир Ніколаєв головою не влучив у ворота. За кілька хвилин після розіграшу кутового, Вадим Вітенчук пробив головою у верхній кут, але Ярослав Котляров зіграв надійно. Згодом, після проходу Максима Жичикова та передачі в центр штрафного майданчика, все той же Вітенчук завдав три удари поспіль, але, на жаль, всі вони були заблоковані захисниками.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.