Головний арбітр — Труханов К.В. (Харків)

Асистенти арбітра — Холодинський О.В. (Харківська обл.) та Жуков О.В. (Харків)

Спостерігач арбітражу — Первушкін О.А. (Черкаси)

«Олександрія»: Рудик, Прокопчук, Гаврушко – к/к, О. Довгий (Бабогло, 46), Литвяк (Вітенчук, 31), Райлян (Чихович, 87), Я.Довгий (Гранчар, 66), Тищенко, Чорній (Шкіндер, 79), Стецьков, Протасов

«Сталь»: Зеленський, Ульянов (Андрусенко, 76), Павлюк, Мицик, Куценко (Ходаковський, 88), Копитов – к/к, Вакула, Малишев (Адамян, 90+1), Щебетун (Кушнаренко, 66), Хоцяновський (Рогульський, 90+1), Нехаєв

Запасні: Єрмолов, Нагорняк

Ст.тренер – Віктор Журавльов

Попередження: К. Прокопчук (38), І. Тищенко (75) – М. Ходаковський (88)

Гол: Є. Протасов (72)

В матчі 9-го туру молодіжного чемпіонату України з футболу підопічні Андрія Купцова зустрічалися з кам’янською «Сталлю». В звітній зустрічі «городянам» вдалося здобути мінімальну перемогу і перервати серію нічиїх ( проти «Шахтаря», «Карпат», «Ворскли» та «Динамо»), яка продовжувалася чотири тури підряд. Всі ці матчі завершалися з однаковим рахунком – 1:1.

Звітний поєдинок пройшов в рівній боротьбі, хоча ініціативою володіли наші земляки. Вже на 7-й хвилині Ярослав Довгий мав шанс відкрити рахунок, але після навісу з кутового, він пробив головою повз ворота. Надалі до перерви, в обох команд були моменти та напівмоменти для того, щоб повести в рахунку, але цього не відбулося.

Під час другої половини матчу наші земляки були активнішими, і як наслідок, їм вдалося відзначитися у воротах Микити Зеленського. Євген Протасов, опинившись у вигідні позиції, результативно замкнув передачу від партнера після швидкої контратаки лівим флангом.