ФК «Олександрія» в цифрах (частина 1)


В сезоні 2014/2015р.р. в чемпіонаті України серед команд першої ліги у складі ФК «Олександрія» виступало 26 гравців. Серед них 9 дебютантів: А.Новак («Нива» Тернопіль), Є.Чепурненко («Десна» Чернігів), Д.Леонов («Сталь» Алчевськ), Я.Ямполь («Авангард» Краматорськ), П.Мягков («Зоря» Луганськ), Р.Степанюк («Говерла» Ужгород) О.Ломко, В.Койдан та В.Пономар (усі – «УкрАгроКом» Головківка), хоча останнього важко назвати дебютантом, тому що він вже виступав у складі нашої команди в сезоні 2009/2010р.р.

Дебютував у чемпіонаті України також О.Гуськов, який в свій час пройшов школу молодіжної команди «Олександрії».

На рахунку футболістів «Олександрії» 60 попереджень та 3 вилучення: О.Ломко – 2 («Геліос» Харків – «Олександрія» та «Олександрія» — «Буковина» Чернівці), А.Сухоцький – 1 («Олександрія» — «Буковина» Чернівці).

Найбільше попереджень на рахунку: А.Сухоцького – 7, Д.Леонова – 6 та С.Басова – 6.

Найбільше попереджень наші футболісти отримували в обох матчах із чернігівською «Десною» (по 5). Самі результативні на попередження ігри: «Буковина Чернівці – «Олександрія» та «Гірник-Спорт» Комсомольськ – «Олександрія» (по 8 попереджень). В матчі «Зірка» Кіровоград – «Олександрія» — 0:0 попереджень не було, арбітр зустрічі А.Яблонський (Тернопіль) обмежився усними зауваженнями.

Два вилучення в одній зустрічі: «Геліос» Харків – «Олександрія» — 1:3 (Є.Бредун – О.Ломко) та «Олександрія» — «Буковина» Чернівці – 4:1 (А.Сухоцький, О.Ломко).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022