Асистенти арбітра – Т.Клименко (Київ), В.Куцев (Київ)

4-й арбітр – А.Нізола (Івано-Франківськ)

«Тернопіль»: Чернобай, Атласюк, Дубчак, Клекот, Курило, Кондзьолка – к/к, Кушецький (Кіцак, 82), Богданов, Волошинович (Полянчук, 74), Семенець, Чорний.

Запасні: Русан, Луцик, Соколовський, Дорі, Кривий.

«Олександрія»: Леванідов, Микицей, Імереков, Басов – к/к, Мягков, Чепурненко, Койдан (Шендрік, 90+4), Голенков (Старенький, 90+1), Бідловський (Гуськов, 73), Іващенко (Степанюк, 83), Коломоєць.

Запасні: Рудик , Чорній, Пономар.

Гол.тренер – В.Шаран

Попередження: І.Курило (51) — В.Бідловський (71)

Гол: Є.Чепурненко (19 — пенальті)

До сьогоднішньої зустрічі суперники провели лише 2 офіційні матчі. 22 серпня минулого року футболісти ФК «Тернопіль» та ФК «Олександрія» зустрічалися в 1/16 фіналу Кубка України в Тернополі. Основний та додатковий час не виявив переможця – 1:1 (В.Богданов – Є.Чепурненко), а в серії пенальті влучнішими були наші земляки – 4:3. Героєм серії пенальті став В.Леванідов, який парирував удар С.Клекота. В матчі першого кола в Олександрії ( 23-го жовтня 2014 року) господарі поля перемогли з великим рахунком – 4:0. м’ячі у ворота гостей забивали: С.Старенький (2), О.Ломко та В.Пономар.

В.Шаран дотримався свого слова, сказавши на прес-конференції після матчу з «Буковиною»: «В Тернополі ми дамо можливість проявити себе тим гравцям, які були менш задіяні протягом чемпіонату, а також відпочити футболістам, які витримали весь тягар великої дистанції чемпіонату».

Звітний матч розпочався без розвідки. Вже на перших хвилинах зустрічі суперники обмінялися ударами по воротах, але вони були «в молоко». Перший перспективний момент господарі поля створили на 7-й хвилині. Після прямого удару Р.Волошиновича зі стандарту, В.Леванідов, правильно обравши позицію, відбив цей м’яч. Наші земляки, як годиться чемпіону, при найменшій нагоді йшли в атаку. В одній з них проти Ю.Коломойця було порушено правила в штрафному майданчику і арбітр матчу В.Новохатній призначив пенальті, який чітко реалізував Є.Чепурненко, пробивши в правий нижній кут воріт – 1:0. Тернополяни відповіли швидкою атакою правим флангом, яка закінчилася взяттям воріт, але, на жаль, для господарів поля асистент арбітра В.Куцев зафіксував положення поза грою. За кілька хвилин О.Іващенко наважився на удар із-за меж штравного майданчика, але в останній момент м’яч зрізався в нього з ноги. На 28-й хвилині В.Шаран виказав своє незадоволення діями своїх підопічних у власному штрафному майданчику під час небезпечної атаки господарів. І.Кушецький наважився на удар по воротах, але В.Леванідов бачив момент удару і спокійно забрав м’яч в руки. На 34-й хвилині олександрійці провели швидку контратаку. Ю.Коломоєць віддав пас на Є.Чепурненка, але після його удару м’яч пройшовся поряд зі стійкою. Підопічні В.Івегеша, після того, як трьохкольорові свідомо віддали ініціативу, намагалися в будь-який спосіб зрівняти рахунок в матчі, постійно поспішали, тому логіка їх дій зводилася до поспішних і не продуманих навісів (парашутів), які ставали легкою здобиччю захисників, або голкіпера. І така тенденція тривала до кінця першого тайму. А рідкі виходи до воріт Ю.Коломойця та О.Іващенка таїли більшу загрозу С.Чернобаю. Три поспіль кутових в кінцівці першої половини матчу несли реальну загрозу воротам «Тернополя», але голкіпер в цих випадках зіграв вище всіх похвал. Доля могла б бути лагідною для господарів поля, коли після удару здалеку і рикошету, м’яч ледве не потрапив в сітку воріт олександрійців.

Другий там розпочався з атак господарів поля, правда, ніякого зиску вони не принесли. Поступово олександрійці перевели гру на половину поля суперника і з точки зору ігрової та територіальної гри наступив паритет. Всі навіси тернополян у штрафний майданчик ставали легкою здобиччю В.Леванідова, а нашим землякам бракувало влучності в завершальних стадіях атак. На 62-й хвилині Ю.Коломоєць виграв оперативний простір, виконав сольний прохід, ввійшов в штрафний майданчик, але не зумів прикрити корпусом м’яч, і захисник перевів його на кутовий. В кінцівці матчу господарі поля провели кілька перспективних атак, але до влучного удару справа так і не дійшла. Отже, зберігаючи святковий чемпіонський настрій, «Олександрія» здолала дебютанта першої ліги ФК «Тернопіль» на його полі.