ФК «Вітесс» (Нідерланди) — ФК «Олександрія» — 0:2

ФК «Вітесс» (Нідерланди) — ФК «Олександрія» — 0:2 (0:0)
м.Арнем, +18, 700 глядачів.

ФК «Олександрія»: Паньків, Бацула (Козак, 46), Басов, Чеботаєв (Старенький, 46) Гітченко (Бондаренко,60), Полярус (Стецьков, 60), Запорожан (Каленчук, 46), Цуріков, Банада (Огіря, 60), Грицук (Пономар, 46), Сітало (Куліш,60)

Вчора ФК «Олександрія» провів друий товариський матч в рамках навчально — тренувального збору в Нідерландах. Суперником нашої команди був володар Кубка Нідерландів, учасник Ліги Європи — «Вітесс», який в чемпіонаті Нідерландів також заняв 5-те місце. В першому таймі олександрійці мали достатньо нагод, щоб відкрити рахунок, але ні Артему Сітало, ні Артему Полярусу, які мали найкращі нагоди, не вдалось забити гол. На початку другого тайму свій шанс знову змарнував Артем Сітало. Його потужний удар парирував голкіпер. А от після удару А.Цурікова воротар «Вітесса» вже був безсилим. М’ячпісля рикошету залетів у стіку. Після пропущеного голу нідерландці дещо активізувались і створили декілка загроз біля володінь Юрія Паньківа. Найнебезпічнішим був штрафний удар метрів із 18-ти, але Юрій зумів нейтралізувати небезпеку. А вже під амий фінальний свисток «Олександрія» подвоїла перевагу. Гол на свій рахунок записав Станіслав Куліш. 2:0 — перемога, яка додасть впевненості перед сьогоднішнім спарингом, адже суперник не менш титулованіший — «Стяуа» (Румунія). Початок о 19:00 за київським часом

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.