асистенти арбітра — Олександр Жуков (Харків), Андрій Скрипка (Кропивницький)
4-й арбітр — Єгор Кєвліч (Кропивницький).
Спостерігач арбітражу — Олександр Кран (Харків).

«Зірка»: Роман Льопка, Хаджи-Мурад Лачинов (Сергій Максимець, 42’), Микита Ходаковський (Микита Дорофеєв, 81’), Артем Сьомка, Максим Авер’янов, Артем Мачелюк (К), Євген Куцев (Сергій Кутулупенко, 46’), Денис Дудка, Микола Сираш, Олександр Зейналов (Данило Фальковський, 46’), Ярослав Довгий (Михайло Боздаган’ян, 87’).
Запасні: Марк Медведєв, Павло Замуренко.

«Олександрія»: Владислав Леванідов, Владислав Бабогло, Кирило Прокопчук, Іван Гаврушко (К), Богдан Литвяк (Орест Ткачук, 79’), Вадим Гранчар (Назар Хрієнко, 90’), Сергій Русьян (Семюель Мандей, 89’), Павло Пастухов (Владислав Шкіндер, 85’), Дмитро Шастал, Олексій Зінкевич (Вадим Вітенчук, 66’), Тимур Стецьков.
Старший тренер: Андрій Купцов.

Попередження: Артем Мачелюк (20′), Сергій Максимець (61’) — Вадим Гранчар (11’), Дмитро Шастал (74’), Владислав Бабогло (87’).
Вилучення: Артем Мачелюк (59’)
Голи: Вадим Гранчар (29’), Дмитро Шастал (84’).

До цієї зустрічі футболістам «Зірки» жодного разу не вдавалося обіграти олександрійських суперників у молодіжному чемпіонаті України. До цього матчу на рахунку команди ФК«Олександрія» (U-21) було дві перемоги та ще три матчі завершилися унічию. Не став винятким і звітний матч.

Вже з перших хвилин гості повністю заволоділи ініціативою і почали створювати гострі моменти біля воріт кропивниччан. На 6 хвилині після передачі Павла Пастухова рахунок міг відкрити Вадим Гранчар. Але після його удару з-за меж штрафного майданчика господарів поля врятував голкіпер «Зірки», перевівши м’яч на кутовий. За хвилину Роман Льопка рятує свою команду знову — після чудового удару Богдана Литвяка. А на 11 хвилині футболісти «Зірки» у штрафному майданчику порушили правила проти Вадима Гранчара і арбітр матчу Іван Бондар впевнено показав на «точку», але після переговорів по засобах зв’язку з боковим арбітром своє рішення скасував і покарав Вадима жовтою карткою за симуляцію. І все-таки Вадиму судилося стати автором першого голу. Після удару Сергія Русьяна Роман Льопка не втримав м’яч і Вадим добив його в сітку воріт. 0:1. До речі, Вадим Гранчар у виступах проти «Зірки» відзначається вже втретє поспіль.

Ще до перерви мали шанси подвоїти рахунок Владислав Бабогло та Сергій Русьян, та їх ударам бракувало влучності.

І по перерві малюнок гри не змінився. Олександрійці продовжували контролювати хід матчу, створюючі момент за моментом біля воріт «Зірки». Розв’язка матчу відбулася на 84 хвилині гри, коли Дмитро Шастал чудовим ударом зі штрафного відправив другий м’яч у сітку воріт кропивницьких дублерів. Ця перемога дозволила нашій команді потрапити до шістки лідерів чемпіонату України і продовжувати боротьбу за нагороди молодіжного чемпіонату, з чим ми їх і вітаємо.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.