Гартуй тіло змолоду


Відомий лікар Микола Амосов стверджував, що до фізичних вправ має долучитися кожна людина, бо без них не можливі будь-які розмови про здоровий спосіб життя.
Як відомо, найкраще пропаганду спорту розпочинати з найменших – з дітей і підлітків. 8 липня, вперше в Олександрії відбувся фестиваль «Спортивна молодь». Здавалося б, діти просто визначали, хто більше разів підтягнеться на перекладині. Та насправді – це було дещо більше. Жага до перемоги від учасників, вболівання за свого з боку близьких, гарний настрій у глядачів.

Дитинство і юність – період, коли надважливим є приклад. Ворк-аут команда SLS — фіналісти шоу «Україна має талант» не лише виступили як кваліфіковані судді, а й продемонстрували, які вправи наше тіло здатне «витворяти» на турніку і брусах. Головне – бажання і постійні тренування.
Прикметно, що протягом змагань учасників ставало більше, і дівчатка, і найменші охоче долучалися до вправ.
Яка ж сучасна молодь без гаджетів? Тож нагороди від організаторів — «Нової хвилі», партії Сила Людей та депутата міської ради Володимира Дожджаника: smart-годинники призерам та смартфон переможцю стали і для них, і для інших учасників найкращими мотиваторами. Брати Шарпанські, які завітали з Кропивницького і показали дуже пристойний результат отримали заохочувальні нагороди. Найменші спортсмени й активні глядачі удостоїлися призів на згадку.
Цей захід лише початок. Більш масовий фестиваль спорту відбудеться у вересні з нагоди Дня фізичної культури і спорту України. Більшість з сьогоднішніх учасників – вже записались на участь у ньому. А зараз призові місця розподілилися так:
вікова категорія 8 — 12 років: І — Іван Шевченко, ІІ — Руслан Коломієць, ІІІ — Максим Дейна;
вікова категорія 13 — 16 років: І — Єгор Швець, ІІ — Олександр Овечко, ІІІ — Гліб Ніколаєв. Усі підтягнулися по 18 разів і лише додаткова вправа визначила найкращого.
Хоча ні — перемогли усі!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022