Головний тренер ПФК «УкрАгроКом» Юрій Гура з міжнародною ліцензією

юрий гура украгроком
В четвер 13 березня 2014 року, в Будинку футболу закінчилась атестація за програмою «PRO»-диплом УЄФА Центру ліцензування Федерації футболу України.

Згідно плану-графіка занять період навчання тренерів за вказаною програмою тривав з 03 червня 2013 року по 12 березня 2014 року та складався з 6-ти сесій. 13 березня 2014 року – іспит та захист дипломної роботи.

З 1-ї по 3-ту сесію претенденти на ліцензію «PRO» виступали у якості слухачів теоретичних лекцій на базі готельного комплексу «ВІСАК» в Києві.

4-тий етап програми проходив у швейцарському Ньоні, поруч зі штаб-квартирою УЄФА.

Учасники?слухачі з України, Бельгії, Кіпру та Фінляндії мали можливість провести професіональний діалог на міжнародному рівні, а також обмінятися тренерським досвідом та новітніми напрацюваннями між УЄФА та національними асоціаціями.

Групу представників України очолив заступник директора Центру ліцензування ФФУ Анатолій Бузнік.

Почесним гостем семінару був колишній футболіст та тренер бременського «Вердера» Томас Шааф, котрий поділився своїм багатим досвідом зі студентами.

У ході навчання майбутнім наставникам команд розповідали про ключові аспекти професіональної діяльності, особливості управління в кризових ситуаціях, психологічні тренінги, взаємодію з мас-медіа та самовдосконалення. До навчального курсу також входила серія практичних занять у спортивному центрі «Коловре». Також учасники продивилися та проаналізували один з матчів Ліги Чемпіонів УЄФА.

5-та сесія відбулась в Одеському Совіньйоні на учбово-тренувальній базі ФК «Чорноморець».

Останній етап навчання за тренерською програмою пройшов в турецькому Белеку.

В Белеку, окрім української делегації, в цей час також знаходилась група російських тренерів, що проходять аналогічний навчальний курс, та відразу декілька українських та російських клубів, що в цей час проводять тренувальні збори в Туреччині. Завдяки цьому вдалось урізноманітнити процес навчання ? українська делегація відвідала тренування таких клубів як «Волга» (Нижній Новгород), «Таврія» (Сімферополь), «Металург» (Донецьк), а також продивилась декілька матчів з подальшим їх аналізом в групі на задані теми. Крім того, всі тренери мали індивідуальне стажування в клубах, що знаходились на зборах.

Особливістю даного стажування було те, що тренери, які вже отримали всі необхідні теоретичні знання в Україні, повинні були продемонструвати на практиці свої вміння та скласти невеликий іспит ? провести практичне заняття для футболістів. Слід відзначити, що всі тренери чудово справились з цим завданням.

Вчора, 13 березня 2014 року головний тренер футбольного клубу «УкрАгроКом» Юрій Гура, повідомив прес-службу клубу про захист дипломної роботи на тему: «Вдосконалення стандартних положень в командах високої кваліфікації», успішно склав іспит та отримав диплом УЄФА категорії «PRO».

Щиро вітаємо Вас, Юріє Володимировичу!

Нагадаємо, що власники дипломів цієї категорії отримують право займатися професійною діяльністю в клубах будь-яких європейських ліг.

Список тренерів, що проходили навчання за програмою «PRO»-диплом УЄФА у 2013 р.:

1. Атанасов Веселін

2. Герасименко Олексій

3. Гура Юрій

4. Зайцев Сергій

5. Книш Володимир

6. Кучеренко Сергій

7. Мізін Сергій

8. Паркас Мохамед-Реза

9. Петраков Олександр

10. Полунін Андрій

11. Ратій Олег

12. Ребров Сергій

13. Сассі Адель Бен Ахмед

14. Свистун Сергій

15. Чалий Валерій

Використано матеріали сайтів: cl.ffu.org.ua, ffu.org.ua

Прес-служба ПФК «УкрАгроКом»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022