Горсовет рапортует

александрия украина
Официальная информация с сайта Александрийского городского совета о состоянии и перспективах спорта в городе. Просто таки зачитаться можно — как у нас все здорово.

Спортивна база міста: стан та перспективи розвитку

Для вдосконалення, збереження та зміцнення матеріально-технічної бази фізичної культури і спорту в місті, Олександрійською міською радою затверджена міська програма «Спортивний майданчик» на 2012–2014 роки.
У місті функціонує 2 стадіони, 59 спортивних майданчиків для гри в міні-футбол, гандбол, волейбол та баскетбол, 8 футбольних полів, 25 майданчиків з нестандартним обладнанням, 3 майданчики зі штучним покриттям, 18 приміщень для фізкультурно–оздоровчих занять та 20 спортивних залів, які перебувають на балансі навчальних закладів та інших спортивних організацій міста.

Щороку, з січня по квітень, проходить Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота», місячник благоустрою спортивних майданчиків. У 2013 році відремонтовано 84 майданчика в закладах освіти, 7 в місцях масового відпочинку населення, 12 на інших територіях.
На виконання соціальних ініціатив Президента України, проводиться робота з модернізації наявних спортивних майданчиків та розташованих на їх території спортивних споруд. Запланований обсяг робіт виконується вчасно.
В загальноосвітньому навчальному закладі І-ІІІ ст. №9 встановлено сучасний майданчик з тренажерним обладнанням, модернізовано майданчик для гри в міні-футбол (заміна грунтового покриття на основу з дрібного щебеню) та пофарбовано наявне спортивне обладнання, замінено баскетбольні щити та закуплено спортивне обладнання (волейбольна та футбольна сітки).
В жовтні 2013 року в НВО«Олександрійська гімназія ім.Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв» встановлено майданчик з тренажерним обладнанням.
До початку 2012-2013 навчального року в ОНВК (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів №17 – ліцей) оновлено наявні спортивні споруди, завезено основу з дрібного щебеню для заміни покриття спортивних майданчиків розташованих на території навчального закладу.
Протягом 2013-2014р., в рамках проекту соціально–економічного розвитку «Облаштування дитячих і спортивних майданчиків», передбачено встановлення 10 баскетбольних майданчиків за рахунок фінансування з державного та співфінасування з міського бюджетів і 2 майданчики з тренажерним обладнанням за рахунок коштів міського бюджету.
Проведено поточні ремонтні роботи спортивних залів загальноосвітніх, вищих та професійно-технічних навчальних закладів та ДЮСШ №2 управління освіти, молоді та спорту.
Усі спортивні споруди, які знаходяться у підпорядкуванні управління освіти, молоді та спорту, в робочому стані та використовуються для проведення уроків фізкультури, позакласної фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи.

лександрия украина

лександрия украина

лександрия украина

лександрия украина

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022