Горсовет рапортует

александрия украина
Официальная информация с сайта Александрийского городского совета о состоянии и перспективах спорта в городе. Просто таки зачитаться можно — как у нас все здорово.

Спортивна база міста: стан та перспективи розвитку

Для вдосконалення, збереження та зміцнення матеріально-технічної бази фізичної культури і спорту в місті, Олександрійською міською радою затверджена міська програма «Спортивний майданчик» на 2012–2014 роки.
У місті функціонує 2 стадіони, 59 спортивних майданчиків для гри в міні-футбол, гандбол, волейбол та баскетбол, 8 футбольних полів, 25 майданчиків з нестандартним обладнанням, 3 майданчики зі штучним покриттям, 18 приміщень для фізкультурно–оздоровчих занять та 20 спортивних залів, які перебувають на балансі навчальних закладів та інших спортивних організацій міста.

Щороку, з січня по квітень, проходить Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота», місячник благоустрою спортивних майданчиків. У 2013 році відремонтовано 84 майданчика в закладах освіти, 7 в місцях масового відпочинку населення, 12 на інших територіях.
На виконання соціальних ініціатив Президента України, проводиться робота з модернізації наявних спортивних майданчиків та розташованих на їх території спортивних споруд. Запланований обсяг робіт виконується вчасно.
В загальноосвітньому навчальному закладі І-ІІІ ст. №9 встановлено сучасний майданчик з тренажерним обладнанням, модернізовано майданчик для гри в міні-футбол (заміна грунтового покриття на основу з дрібного щебеню) та пофарбовано наявне спортивне обладнання, замінено баскетбольні щити та закуплено спортивне обладнання (волейбольна та футбольна сітки).
В жовтні 2013 року в НВО«Олександрійська гімназія ім.Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв» встановлено майданчик з тренажерним обладнанням.
До початку 2012-2013 навчального року в ОНВК (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів №17 – ліцей) оновлено наявні спортивні споруди, завезено основу з дрібного щебеню для заміни покриття спортивних майданчиків розташованих на території навчального закладу.
Протягом 2013-2014р., в рамках проекту соціально–економічного розвитку «Облаштування дитячих і спортивних майданчиків», передбачено встановлення 10 баскетбольних майданчиків за рахунок фінансування з державного та співфінасування з міського бюджетів і 2 майданчики з тренажерним обладнанням за рахунок коштів міського бюджету.
Проведено поточні ремонтні роботи спортивних залів загальноосвітніх, вищих та професійно-технічних навчальних закладів та ДЮСШ №2 управління освіти, молоді та спорту.
Усі спортивні споруди, які знаходяться у підпорядкуванні управління освіти, молоді та спорту, в робочому стані та використовуються для проведення уроків фізкультури, позакласної фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи.

лександрия украина

лександрия украина

лександрия украина

лександрия украина

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022