Говорять уболівальники


Микола Великий пройшов велику школу мореплавства, півсвіту було на його шляху. З дальніх морів і океанів повернувся вчителем фізкультури до Нової Праги, працює в НВК. Крім цього, тренує секцію з футболу при районній дитячо-юнацькій спортивній школі.

— На сьогоднішній матч з «Тернополем» вирішив привезти своїх вихованців – юних футболістів Нової Праги. Звернувся за допомогою, щоб виділили автобус, до Анатолія Івановича Кузьменка. І ось ми на матчі. Дітки добре одяглися. Від такого матчу задоволенння було невичерпне — скільк емоцій, скільки радощей. Ви б бачили їх обличчя, коли забивалися м’ячі. Сіяють радістю, захопленням. Це був справжній майстер-клас команди, яка завтра буде захищати честь Олександрійщини, Кіровоградщини в Прем`єр-лізі. Команда дисциплінована, організована; якісний підбір гравців; вміють розумно бігати – рухатись –організовувати гольові атаки; швидкісна, комбінаційна, награна команда. «Олександрія» була, є і буде взірцем для підростаючого покоління юних футболістів. Нам є на кого рівнятись, з кого постійно брати яскравий приклад того, чого можна досягти, коли ставиш перед собою ціль і впевнено до неї рухаєшся. Тільки тоді, коли є настирність, працелюбство – можна досягти вершин у футболі. Сьогодні ця вершина – ФК «Олександрія». Лідер, який не знає поразок, упевнено рухається вперед до наміченої мети.

Хочеться побажати, щоб успіх «Олександрії» ніколи не зраджував, щоб усе було гаразд у спонсорів, без яких не можливий такий злет команди в останні кілька років, коли біля керма клубу стала родина Кузьменків – патріотів українського футболу, що увібрали в себе найкращі риси вмілих господарників, меценатів і палких любителів футболу. Бо тільки дякуючи їм сьогодні олександрійці мають змогу насолоджуватись переможною грою своєї «Олександрії». Нехай сильніші перемагають всюди і завжди, бо за ними перспектива, розвиток економіки, соціальний розвиток, краще сьогодення і завтра нашого життя, — наголосив Микола Великий.

на фото зліва направо: М.Великий, А.Нор та В.Смілик

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022