Кіровоградська «Сніжинка-2013»

дзюдо александрия
Вп’яте у Кіровограді пройшов Відкритий чемпіонат обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» з дзюдо із промовистою назвою «Сніжинка». Нинішнього року його учасниками стали 220 дзюдоїстів 2001-2006 років народження із Запорізької, Харківська, Черкаської, Миколаївської, Житомирської, Полтавської, Дніпропетровської області, Києва та борців Кіровоградщини.

Змагання, що у минулому проводилися лише для спортсменів «Ніки», з часом набрали великої популярності, розширили свою географію і нині є невід’ємною складовою календаря для багатьох тренерів і спортсменів. Виступи ж на кіровоградському татамі для переважної більшості є заключними у сезоні і дають можливість оцінити результати проведеної протягом року роботи.
Традиційно, турнір «Сніжинка» не обходиться без голови Федерації боротьби дзюдо та самбо Кіровоградської області, Народного депутата України Андрія Табалова. Під час параду-відкриття нинішніх змагань він звернувся до учасників і наголосив, що йому дуже приємно бачити таку кількість спортсменів: «Турнір «Сніжинка» став у нас традиційним і ми зробили все, щоб він пройшов на високому рівні для того, щоб ви отримали від нього максимальну користь і задоволення. Бажаю всім учасникам отримати той результат, який ви хочете, але ми з вами розуміємо: хтось буде переможцем, але в будь-якому разі будуть і переможені, та це не привід зупинятися. Нехай для вас це буде додатковим стимулом приїхати до нас наступного року і перемогти. Для цього треба протягом року наполегливо тренуватися. Як приклад — хочу навести Кеджао Ньябалі та Дмитра Лучина, які зараз боряться за Кіровоградську область, займають призові місця і перемагають на чемпіонатах України, європейських і міжнародних змаганнях, етапах Гран-Прі, готуються до участі в Олімпійських іграх 2016 року. Думаю, вам усім цього теж хочеться і ви всі маєте до цього прагнути. Тренуватися дуже важко, та це єдина дорога до перемог і спортивних звершень. Всім учасникам бажаю успіхів, батькам – підтримувати дітей. Нехай вони краще займаються дзюдо, де їх тренери виховають здоровими, сильними, аніж ростуть і виховуються вулицею».

Поєдинкам на татамі у спортивному комплексі «Зірка» не бракувало запеклості та конкуренції, а додатковою мотивацією для учасників були красені кубки, медалі та пам’ятні дипломи, що красувалися поряд із суддівськими столиками.

Спортсмени Кіровоградщини зібрали більш ніж хороший врожай медалей. Загалом дзюдоїсти Кіровоградщини завоювали 23 медалі, з яких 6 найвищого ґатунку. Нажаль, олександрійці залишилися без нагород, наш найкращій з учасників спортсмен Данило Тесленко посів лише 5-е місьце у ваговій категорії 46 кг.

За матеріалами сайту «Дзюдо-центр».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022