Компанія BEDNAR FMT – аграрний партнер ФК «Олександрія»


11 березня у Будинку Футболу в Олександрії відбулося підписання угоди про співпрацю між футбольним клубом «Олександрія» і компанією BEDNAR FMT.

BEDNAR FMT – це прогресивний виробник чеської сільськогосподарської техніки, що спеціалізується на машинах для обробки ґрунту, посіву, внесення добрив та мульчування.

Завдяки тісному зв’язку компанії з сільськогосподарською практикою, BEDNAR FMT належить до найбільш інноваційних виробників сільськогосподарської техніки і займається розробкою і виробництвом машин з високою доданою вартістю для кінцевого користувача. Компанія ТОВ «BEDNAR FMT» була заснована в 1997 році паном Ладіславом Беднаром.

Дмитро Кітаєв, директор ФК «Олександрія»: «Головний принцип, якого ми дотримуємося – вести співпрацю з лідерами ринку. Приємно, що на роботу нашого клубу звернула увагу чеська компанія, яка виробляє дійсно якісну продукцію, що користується попитом серед аграріїв нашої держави».

Михайло Кришко, комерційний директор BEDNAR FMT UKRAINE: «Наша компанія експортує свою продукцію в 35 країн світу. Україна була є і буде провідною аграрною державою, а ФК «Олександрія» є найбільш «аграрною» командою Української Прем’єр-Ліги, має велику кількість прихильників, показує гарну гру та заслужено посідає нині 3 місце в турнірній таблиці. Бажаю команді успішних результатів на фінішній, найбільш відповідальній частині чемпіонату!».

Відсьогодні компанія BEDNAR FMT – аграрний партнер ФК «Олександрія».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022