Кожному юному футболісту по спортивному рюкзаку


22 жовтня на стадіоні зі штучним покриттям КСК «Ніка» пройшов втретє турнір з міні- футболу середу учнів 8-9-х класів шкіл м.Олександрії, що був перенесений з 15 жовтня. Традиційно головним спонсором цього турніру виступає ФК «Олександрія», що активно і змістовно підтримує розвиток масового футболу в місті. Змагання відбувалися також під патронатом депутата міськради, голови міської організації партії «Солідарність» А.О.Коломійцева. Міні-турнір відбувався спільно з управлінням молоді і спорту Олександрійської міської ради.

У змаганнях прийняло участь футбольні команди 17 шкіл міста. На початку змагань А.О.Коломійцев ініціатор турніру виступаючи перед учасниками змагань, наголосив:

— Наш турнір приурочений Дню Козацької слави. Як завжди наші спонсори ФК «Олександрія» та фірма «Найк», які приготували кожному юному футболісту індивідуальний приз, який надовго запам’ятається. Бажаю хорошого настрою, футбольної майстерності, і нехай сьогодні переможе сильніший.

Протягом 5 годин на чотирьох полях юні футболісти виборювали призові місця. У футбольних баталіях точилася вперта боротьба за перші три призові місця, бо вони того варті були.

І ось вона та мить, коли прийшла черга вшановувати переможців. Перше місце завоювала команда ОНВК (ЗНЗ I-II ступенів №17 — ліцей), отримавши Диплом I ступеня, Кубок та сертифікат на 5000 грн. на придбання спортивного інвентаря та 10 безкоштовних квитків на відвідування матчу ФК «Олександрія» — «Динамо» (К), що відбудеться 23 жовтня. Друге місце зайняли юні футболісти ЛІТу (Ліцей інформаційних технологій) – відповідно Диплом, Кубок та сертифікат на 3000 грн. Третю сходинку посіли любителі гри в футбол учні НВО Олександрійська гімназія ім.Т.Г.Шевченка, крім Диплома та Кубка здобули сертифікат на 2000 грн. І найбільш очікуваним стало вручення кожній команді( 8 гравців) та тренеру професійного рюкзака фірми «Найк», Всього 153 таких іменних рюкзаків стануть у нагоді юним футболістам.

Кращим гравцем турніру визнано юного футболіста Микиту Мринського з ЛІТу, кращий бомбардир – Микита Настусенко та кращий воротар стали представники ОНВК (ЗНЗ I-II ступенів №17 — ліцей), які отримали іменні Кубки.

І. Мельник,
«Істина від Олександрії»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022