«Кубок Кавказу» з карате кіокушинкай в олександрійки


27 вересня в столиці Грузії в м. Тбілісі відбулися змагання з кіокушинкай карате в розділі «куміте» на «Кубок Кавказу». Це традиційні змагання, в яких прийняли участь команди з 8 країн: Ізраїль, Греція, Росія, Казахстан, Азербайджан, Арменія, Грузія та Україна. Нашу державу представляли двоє спортсменів із Кіровоградської області: Олександр Кравець із Кіровограда та Світлана Лагно з олександрійського спортивного клубу «СПАРТА-17». Олександр здобув друге місце, а Світлана виграла два поєдинки у двох відомих грузинських спортсменок (одна з них чемпіонка Європи), причому кожен бій тривав лише по одному раунду.

Світлану було нагороджено почесним дипломом, медаллю та кубком відповідного ступеня. Організатори змагань приємно вразили своєю доброзичливістю та гостинністю. Окрім самих змагань було організовано цікаву екскурсію в гори до історичних місць, де спортсмени та тренери змогли ознайомитись з цікавими фактами та помилуватись гарним краєвидом гірської Грузії.
Для Світлани ці змагання стали черговим етапом підготовки до чемпіонату Європи, який відбудеться у Польщі в листопаді. Світлана тренується в ОНВК (ЗНЗ №17) під керівництвом майстра спорту України Сергія Слинька.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022