«КУБОК КНЯГИНІ ОЛЬГИ» ВТРЕТЄ ЗДОБУВАЄ КОМАНДА СК «СПАРТА-17» — ДЮСШ №2

карате киокушинкай александрия спарта 17
9 березня у м. Ірпіні відбувся традиційний «Кубок Княгині Ольги» з карате кіокушинкай в розділі «куміте» серед хлопців 8-15 років та всіх вікових груп жіночої половини. Як і останні три роки в змаганнях прийняли участь велика кількість учасників з багатьох куточків України, загалом понад 240 спортсменів із 10 різних клубів. Команду СК «СПАРТА-17»-ДЮСШ №2 цього разу представляли 16 олександрійців: Катерина Гайдар, Софія Засядько, Дар’я Лагно, Марина Дуднік, Олександра Ліонова, Дарина Карталиш, Анастасія Покотило, Наталья Губа, Світлана Лагно, Ірина Друзенко, Михайло Слинько, Андрій Горощенко, Олександр Репенько, Євген Рожков, Ярослав Рескаленко, Михайло Бондаренко, (нажаль, багато спортсменів не змогли прийнять участь у зв’язку з хворобами та ситуацією в Україні). В якості судді виступив Денис Павліченко.

РЕЗУЛЬТАТИ ВИСТУПУ:
3 місце
Катерина Гайдар
2 місце
Олександра Ліонова, Наталья Губа, Ірина Друзенко, Михайло Слинько, Михайло Бондаренко
ВОЛОДАРІ «КУБОК КНЯГИНІ ОЛЬГИ»
Софія Засядько, Катерина Гайдар, Дар’я Лагно, Марина Дуднік, Дарина Карталиш, Анастасія Покотило, Світлана Лагно, Андрій Горощенко, Євген Рожков

Хоча кількість наших учасників цього разу була меншою, але за результатами виступу, все ж «Кубок Княгині Ольги» і цього разу (вже втретє поспіль) команда СК «СПАРТА-17»-ДЮСШ №2 привезла додому. Результат такого виступу – це гарна підготовка та командна підтримка під час змагань.
Взагалі, цей турнір традиційно приносить купу позитивних вражень як спортсменам так і батькам дітей, які були присутні на змаганні. Організатори змагань – Петренко Ірина Віталіївна та Петренко Галина Василівна разом із вихованцями свого клубу «САНЧІН» вже в котрий раз зробили все можливе, щоб всі почували себе комфортно і по-домашньому, а якщо виникали непорозуміння, вирішувались своєчасно і в дружній атмосфері. За це їм окреме спасибі від нашої команди.
Також приємно, що для трьох наших олександрійок, Марині Дуднік, Софії Засядько та Катерині Гайдар (виступала в двох категоріях), ці змагання були самими бажаними, так як вони вперше піднялись на найвищу сходинку п’єдесталу, виборовши перші міста.
Підготували команду Сергій Слинько та Олександр Михайлик, тренування відбуваються на базі ОНВК (ЗНЗ №17) та ЗНЗ №6 відповідно.
Фінансову підтримку нашій команді знову надав народний депутат Сергій Кузьменко. Спортсмени, батьки та тренери дякують йому за допомогу. Слова подяки адресуються також пп Сергію Сізову, на комфортабельному автобусі якого відбулася поїздка, та як завжди чемним та ввічливим водіям Віталію Кудрі і Олександру Пантюхову.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022