Кубок незалежності здобули спортсмени з Олександрійського


10 вересня на спортивному майданчику ЗОШ I-III ступенів №12 – дошкільний навчальний заклад відбувся турнір з міні-футболу на Кубок незалежності – 2016». Ініціатором та організатором свята спорту в селищі Олександрійське був директор місцевої музичної школи Віктор Залєвський, а спонсором вже традиційного вдруге турніру з міні-футболу за «Кубок незалежності» виступив депутат міської ради Володимир Дожджаник.

На змагання відгукнулися 7 футбольних команд: «Олімпік» (с.Андріївка), «Спортинг» (м-н Жовтневий), «Димитрове» (Олександрійське), «НТ», «Рятівник» (м. Олександрія), «Аметист» та «Метеор». Обслуговували поєдинки футболістів О.Перепелиця та А.Нор.

У безкомпромісній цікавій футбольній грі змагалися усі команди. Кожна з команд старалася здобути «Кубок незалежності». За чотири години змагань визначилися переможці. Ними стала футбольна команда з селища Олександрійського (колишнє Димитрове), другу сходинку посіла команда «Метеор», а третє за «Спортингом» з Жовтневого мікрорайону м. Олександрія.

Від імені футбольної команди «Рятівник», її капітан Д.Колісник, депутат міської ради, вручив пам’ятний приз – футбольні м’ячі кращим гравцям турніру, нагадавши, що він свого часу останній раз грав на цьому майданчику в 11-му класі…

Нагороджуючи переможців меценат турніру Володимир Дожджаник, наголосив:

— Це вже вдруге відбувається подібний турнір з міні-футболу приурочений Дню незалежності, що вже є традиційним, як традиційні змагання з шахів та шашок започатковані кілька років тому з ініціативи ГО «Нової хвилі» в подальшому разом з політсилою «Сила людей» проведено 6 щорічних турнірів. Сьогодні у змаганнях з міні- футболу взяли участь 7 команд. Гадаю, що наступного року учасників турніру буде значно більше. Це лише початок. Свято спорту у нас попереду. Сьогодні усі переможці, бо показали гарну, змістовну, справжню чоловічу боротьбу на полі, принісши радість і хороший настрій своїм уболівальникам. Як завжди, перемогла дружба і всі переможці. Хотілося б відзначити кращих гравців О.Лінника та юного 12-ти річного талановитого гравця Михайла Гейка, який продемонстрував високий клас гри: дриблінг, техніку і швидкість. Це наша майбутня футбольна надія. 18 вересня на спортмайданчику ЗОШ №9 відбудеться міський турнір з міні-футболу. Запрошую усі команди прийняти в ньому участь. Плануємо, що в наступних змаганнях приймуть участь набагато більше команд. А ще хочу нагадати, що наступного — 2017 року відбудуться треті змагання за «Кубок незалежності».

Дипломи та матеріальні винагороди стали гарним подарунком для переможців. А фото на згадку стане ще одним приємним моментом, коли молодь все більше приділяє уваги спорту, коли небайдужі люди сприяють цьому.

І. Мельник
Істина від Олександрії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022