Кубок Одеської області з військово-спортивних багатоборств 2019 р.


З 31.05 по 02.06 в Одесі відбувся традиційний кубок Одеської області з військово-спортивних багатоборств, розділ «Бойове двоборство», пам’яті підполковника Національної гвардії України Хитрика Г.В. серед дітей та молодших юнаків.
В змаганнях взяли участь спортсмени з міста Запоріжжя, СК «Реал» з Харківської області, СК «Рись» з міста Есхар, СК «Воїн» місто Зміїв, спортсмени Одеської обласної федерації військово-спортивних багатоборств, а також вихованці ПСК «Захист». Загальна кількість учасників склала біля 100 чоловік.

Організатори змагань створили дружню, святкову атмосферу для спортсменів та вболівальників. Але самі двобої відбулися у запеклій боротьбі. За підсумками змагань, наші вихованці вибороли одне перше, три других та три третіх місця.
На урочистому закриттю змагань були вручені медалі, грамоти, цінні подарунки та відзнаки.
Грамотою «За вагомий внесок у розвиток та популяризацію військово-спортивного багатоборства в Одеській області, всебічну та багатолітню співпрацю» був нагородженій тренер -викладач клубу «Захист» Олексій Кравченко. Подарунки отримали: кімано – Олексій Тарасенко, боксерські перчатки фірми «Тop Ten» Нікіта Тертишний.
Керівництво та вихованці патріотично-спортивного клубу «Захист» висловлюють велику вдячність за надану допомогу в організації поїздки наших спортсменів на Кубок Одеси та Кубок Донбасу ТОВ «Гермес-Трейдінг», ТОВ «Мар’євське», мережі магазинів «МаркетОпт» та голові Приютівської територіальної громади Андрію Коломійцеву.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022