Мандрівка рідним краєм


Завершенню цьогорічних багатоденних туристичних походів була присвячена триденна туристсько-краєзнавча експедиція по рідному краю групою туристів Будинку дитячої та юнацької творчості з 21 по 23 жовтня 2017 року. В перший день юні туристи здійснили перехід до цікавого мальовничого об’єкту, який знаходиться на південь від міста Олександрія на відстані 8,5км.

Це незвичайне нагромадження гранітних брил, що відзначається авторським колективом в книзі «Заповідні куточки Кіровоградської землі», як пам’ятка природи «Кам’яна стінка», є вихід пегматитових залягань на захід від села Куколівка, Олександрійського району, на відстані 0,5 – 2,5 км на правому березі р. Кам’янка за 400 метрів до впадіння у р Інгулець. Це скала, яка складена рожево-червоними пегматитами, що знаходяться серед гнейсів.

На цих скелях юні туристи змогли відпрацювати свої навички з вертикального спуску по мотузці.

Не зважаючи на примхи природи, нічний дощ, наступного дня мандрівники, пройшовши села Пісчаний Брід та Головківку, зупинилися на ночівлю біля відвалів колишнього Семенівсько-Головківського вугледобувного комплексу та біля вечірнього багаття поринули у історію колишнього державного Байдаківськівського будівельно-монтажного управління мінвуглепрому.

Третього дня діставшись селища Олександрійське (колишнє Димитрове), сповненні нових вражень, бадьорі туристи повернулись додому.

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022