Мандруємо рідними краями


В період з 28 червня по 1 липня 2016 року вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради здійснили веломандрівку по рідному краю.

Відвідали у селі Олександріівка (колишнє Богоявленське) храм Рідної Української Національної Віри в Україні — Святині Різдва Лева Силенка.

Надалі шлях туристів пролягав через села Дівоче Поле, Зибкове, Вишневці, п.г.т. Онуфрієвку до села Успенка, що знаходиться на р. Дніпро. Незабутніми для юних туристів залишаться вечори біля багаття, юшки та каші приготовані на вогнищі та ночівлі у наметах.

Відпочивши та наплескавшись у затоках Дніпра, юні велотуристи, наступну зупинку зробили в селі Попельнасте в гостях у відомого на Олександрійщині краєзнавця Валерія Жванка, який розповів юним туристам історію рідного краю та ознайомив з особистою колекцією знахідок, до якої входять наконечники стріл, кремнієві сколки, люлька та інші цікавинки.

Не забували юні мандрівники вшановувати і пам’ять загиблих воїнів біля меморіалів та братських могил, що зустрічалися під час подорожі.
На зворотному шляху випробувала юних мандрівників і природа, яка неодноразова накривала мрякою. Та незважаючи на природні перешкоди, технічні негаразди залізних коней, подолавши за час вело походу відстань понад 130 кілометрів, отримавши нові знання з історії рідного краю, бадьорі юні веломандрівники повернулися до рідної Олександрії.

Керівник велогрупи, заступник директора БДЮТ
з навчально-виховної роботи Мажаєв Ю.В.

Управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022