Праздник лицемерия


Модернізація та будівництво нових спортивних майданчиків, а також активне залучення дітей і учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом – завдання Президента України владі на місцях
Материал с официального сайта Кировоградской ОблДержАдминистрации. Как все здорово выходит, вот только видимо Александрия не входит в состав Кировоградской области, и уж точно Голованевка и Долинское более важные населенные пункты, чем наш город. Потому как лично я, являясь активным пользователем уличных спортивных площадок, ну никак не вижу всего того изобилия обновлений, про которые рапортуют Президенту. Площадка на «Нике» и в 9-й школе, с очень сомнительной востребованностью тамошних тренажеров, проживший всего несколько месяцев роллердром — вот и все. За последние 20 лет в городе не установили ни одного нового турника, равно как брусья или рукоход. Или нашей власти наплевать на решения Президента?


Турник на старом кладбище
Фото с сайта Александрия — мой город!


Оригинал статьи.

Сьогодні на апаратній нараді під головуванням Андрія Ніколаєнка аналізувався стан реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо модернізації дитячих спортивних майданчиків, оновлення застарілих спортивних майданчиків загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.

Очільник області відзначив, що це питання є вкрай актуальним, адже дозвілля дітей і підлітків, зокрема, в літній період зосереджується в основному на відкритих спортивних майданчиках, які розташовані як в закладах освіти, так і за місцем проживання та відпочинку населення, а модернізація застарілих та будівництво нових спортивних майданчиків сприятиме активному залученню дітей до занять спортом та популяризації здорового способу життя серед населення.
Для виконання на належному рівні ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, на переконання голови ОДА, необхідно у процесі актуалізації програми «Центральний регіон-2015» першочергово передбачити будівництво в області об’єктів сучасної спортивної інфраструктури, забезпечити розвиток мережі центрів «Спорт для всіх», а також створювати спортивні клуби для молоді у навчальних закладах.
– На сьогодні ми повинні звернути особливу увагу на розвиток спортивної інфраструктури області. Особливо зважаючи на те, що діти пішли до школи, почали займатися фізичною культурою, а також враховуючи, що починаються спортивні сезони по багатьох видах спорту. Зокрема, цього тижня завершується чемпіонат з бейсболу та відбудеться обласний легкоатлетичний крос, – відзначив голова ОДА.
Андрій Ніколаєнко також нагадав учасникам наради, що на сьогодні в обласному центрі відбувається відкриття низки дитячих майданчиків (два було відкрито минулого тижня).
У цьому контексті очільник області зауважив, що першочергове завдання фахівцям, які збирали заявки на спорудження ігрових та спортивних майданчиків, обробити всі запити, як із Кіровограда, так із області, та запропонувати можливості для встановлення додаткових майданчиків.
Як поінформував начальник управління молоді та спорту ОДА Сергій Колодяжний, на виконання соціальних ініціатив Президента України, з метою розвитку фізичної культури та спорту в області протягом січня-серпня 2013 року було збудовано 55 нових спортивних споруд, з яких: 28 ігрових майданчиків, 20 майданчиків з гімнастичним або тренажерним обладнанням, 4 футбольних поля, 3 майданчики зі штучним покриттям.
За словами керівника профільного управління ОДА, до кінця року планується встановити ще 2 майданчики з тренажерним обладнанням та 2 майданчики зі штучним покриттям. Також передбачається до кінця року відкрити першу в області сучасну легкоатлетичну доріжку, роботи по встановленню якої сьогодні ведуться на стадіоні ім. М. Шишки в Олександрівському районі.
Якщо розглянути результати реалізації соціальних ініціатив Президента України в розрізі територій, то можна зазначити наступне. Всього за період з 2011-го по серпень 2013-го року в області побудовано 135 спортивних майданчиків. В розрізі територій за вказаний період найбільше побудовано у Кіровограді — 48 споруд, Голованівському районі — 12 споруд та у Долинському районі — 11 споруд.
Поряд зі встановленням нових майданчиків у поточному році проведена значна робота по обстеженню і приведенню існуючих майданчиків до безпечної експлуатації. Стан дитячих та спортивних споруд в цілому в області є задовільним, а незначні недоліки з укріплення та заміни непридатного обладнання були усунені у найкоротші терміни.
Як відзначив посадовець, на сьогодні виконати завдання Глави держави щодо модернізації спортивних майданчиків самостійно вкрай важко, тому Урядом у нинішньому та наступному роках заплановано здійснити централізовану закупівлю для дитячих і спортивних майданчиків обладнання визначеного типу, яке влада на місцях має самостійно встановити на спеціально підготовлених земельних ділянках.
Сергій Колодяжний повідомив, що в цілому по області райони і міста готові встановити 73 дитячі майданчики та 44 спортивні майданчики.
У разі реалізації цього проекту область отримає 117 сучасних майданчиків.

Источник

1 Comment

Add a Comment
  1. За скейтпарк особенно обидно. Подразнили молодежь города и кинули. Про площадку возле бассейна может и не соврали, но вот все сооружения валяются аозле Ники+ Похоже что никто их переделывать не собирается. А в таком виде, как они есть , пусть и дальше валяются. Толку от них только на металлолом сдать. Или использовать как трибуны для высткплений с очередными обещаниями наших пустозвонов-руководителей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022