На волейбольних широтах Кіровоградщини


З кожним роком популярність цього виду спорту збільшується. Про це ми можемо судити дивлячись на щороку зростаючу кількість команд учасниць обласної спартакіади серед сільських школярів за участю районних ДЮСШ «Колос» під гаслом «Хто ти, майбутній Олімпієць?» серед юнаків та дівчат 2002/03 р.р.н. яка пройшла в смт. Новгородка в кінці листопада. В спартакіаді приймали участь чотирнадцять команд з Кіровоградської області. Олександрійського району представляла збірна команда ДЮСШ «Колос». Очолювали команди юнаків та дівчат тренери Душенко В.І. с. Олександрівка і Ковальчук. П.П. з с. Головківки.

Протягом усіх змагань на майданчиках глядачі спостерігали цікаву і захоплюючу гру, юні волейболістки гідно боролися з сильними суперниками. Та нажаль спортсмени ДЮСШ «Колос» цього разу не змогли продемонстрували найкращий рівень підготовки тому не змогли поборотися за призові місця. Юнаки та дівчата посіли п’яту сходинку турнірної таблиці, вище не вдалося піднятися через брак ігрової практики та оновлення навчальних груп, бо склад збірної команди спортивної школи формується з учнів спортсменів з різних куточків нашого району, і тренери спортивної школи працюють за сумісництвом.
Юні волейболісти Олександрійщини були безмежно задоволені можливістю взяти участь в змаганнях такого рівня та комфортними умовами поїздки на змагання.
Адміністрація ДЮСШ «Колос» висловлює подяку голові Олександрійської РДА Курупу Б.А. за надану фінансову допомогу. Нехай славиться наша земля і спортивними талантами.

Юрій Котов

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022