«Номер один» — справді перший


15 березня в італійському передмісті Bosko difeza, що знаходиться в Gravina in Puglia (м. Андрія) проводився ІІ етап RON BIKE-туру. У ньому взяли участь 534 велосипедисти. Це були спортсмени з різних районів Італії, три команди з Румунії та дві — з Німеччини. Також у змаганнях боровся наш земляк – представник Олександрійської районної організації Федерації велоспорту України Ян Пастушенко. Як вже повідомлялося, він нещодавно вдало виступив у попередніх велогонках у цьому ж італійському місті.

Другий етап включав у себе гонку гірською місцевістю як з силовими, так і технічними ділянками дистанцією 26 км (одне коло). Складність полягала також і в дуже великій кількості учасників. Та наш гонщик проявив певну спритність і на старті зайняв місце у першому ряду, заявивши при цьому маршалу (арбітру) гонки, що він тут «номер один», маючи на увазі свій попередній успішний виступ. І такий хід виявився цілком виправданим: Ян не лише стартував у першому ряду, а й швидко вийшов у лідери та тримав першість всю дистанцію. Закінчив гонку він також першим, відірвавшись на 6 хвилин від найближчого переслідувача і прийшов на фініш «на задньому колесі», тобто не тримаючись за кермо, а тріумфально піднявши догори руки та вигукуючи італійською мовою «Я тут номер один!»

В ексклюзивному інтерв’ю «Олександрійському тижню» Ян сказав: «Я українець і завжди борюся тільки за перемогу. Нею я завдячую спонсорам, які завжди допомагають мені виступати на змаганнях, всім моїм друзям, хто тримав за мене кулаки і вболівав!»

Підготував спортсмена тренер ОРО ФВСУ Юрій Пастушенко

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022