«Номер один» — справді перший


15 березня в італійському передмісті Bosko difeza, що знаходиться в Gravina in Puglia (м. Андрія) проводився ІІ етап RON BIKE-туру. У ньому взяли участь 534 велосипедисти. Це були спортсмени з різних районів Італії, три команди з Румунії та дві — з Німеччини. Також у змаганнях боровся наш земляк – представник Олександрійської районної організації Федерації велоспорту України Ян Пастушенко. Як вже повідомлялося, він нещодавно вдало виступив у попередніх велогонках у цьому ж італійському місті.

Другий етап включав у себе гонку гірською місцевістю як з силовими, так і технічними ділянками дистанцією 26 км (одне коло). Складність полягала також і в дуже великій кількості учасників. Та наш гонщик проявив певну спритність і на старті зайняв місце у першому ряду, заявивши при цьому маршалу (арбітру) гонки, що він тут «номер один», маючи на увазі свій попередній успішний виступ. І такий хід виявився цілком виправданим: Ян не лише стартував у першому ряду, а й швидко вийшов у лідери та тримав першість всю дистанцію. Закінчив гонку він також першим, відірвавшись на 6 хвилин від найближчого переслідувача і прийшов на фініш «на задньому колесі», тобто не тримаючись за кермо, а тріумфально піднявши догори руки та вигукуючи італійською мовою «Я тут номер один!»

В ексклюзивному інтерв’ю «Олександрійському тижню» Ян сказав: «Я українець і завжди борюся тільки за перемогу. Нею я завдячую спонсорам, які завжди допомагають мені виступати на змаганнях, всім моїм друзям, хто тримав за мене кулаки і вболівав!»

Підготував спортсмена тренер ОРО ФВСУ Юрій Пастушенко

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022