«Нова хвиля» провела черговий турнір


Вже стало традиційно, що щорічно на День міста громадська організація «Нова хвиля» та депутат міської ради Володимир Дожджаник проводять шаховий турнір. На 270- річний ювілей Олександрії до шахістів нашого міста приєдналися спортсмени з Кременчука та Знам`янки. Зокрема, майстри спорту України з шахів А.Зазуляк та О.Мальцев (колишній мешканець нашого міста).

У приміщенні шахового клубу «Біла тура» зібралися найсильніші шахісти Олександрії, щоб у чергове взяти участь у боротьбі за перемогу права володіння перехідного Кубку від ГО «Нової хвилі». У змаганнях прийняло 22 спортсмени та 6 юних гравців з шашок, що прибули з мікрорайону Перемога.

У напруженій боротьбі, що тривала протягом 9 турів, а грали шахісти п’ятихвилинні бліц-партії, переможцем змагань став майстер спорту України з шахів, викладач коледжу Андрій Зазуляк. У всіх 9-ти партіях він отримав переконливі перемоги. Друге місце, Диплом і матеріальну винагороду від депутата міської ради здобув В.Цимбал (м. Кременчук, 7, 5 очок), третє місце за нашим земляком Г.Ходотовим ( 6 очок), четверте – у О.Мальцева (м. Кременчук, 5, 5 очок), п’яте – за С.Харченком зі Знам`янки (5, 5 очок) та шосте почесне за ветераном олександрійського спорту з шахів Г.Долинським – 5, 5 очок. Інші учасники змагань отримали Грамоти.

Вручаючи нагороди, представник від депутата В.Щеглюк, передав теплі слова привітання від В. Дожджаника з нагоди 27- річниці Дня Олександрії та побажав учасникам та переможцям змагань міцного довголіття, успіхів у спорті та мирного неба над головою, та запевнив, що такі змагання повинні мати право на життя, адже вони об’єднують людей різних поколінь з різних географічних точок країни. Депутат та члени громадської організації вірять і рухаються в даному напрямку, що настане такий час, коли в змаганнях під егідою «Нової хвилі» будуть приймати участь спортсмени-шахісти з усіх областей нашої славної України.

Серед юних учасників змагань, хто полюбляє грати в шашки, місця зайняли: 1- Клетьонкіна Тая, 2 -Бізіна Альвіна, 3 -Щербененко Оксана, 4- Щербененко Вадим , 5 -Гетьманець Віка та 6 – за Стасом Мельником.

І.Мельник

Істина від Олександрії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022