Новий подих «Нової хвилі»


17 вересня під безпосереднім патронатом депутата міської ради VII скликання Володимира Дожджаника відбулися чергові змагання з міні-футболу під гаслами громадської організації «Нова хвиля» по політичної партії «Сила людей». Нагадаємо читачам, що минулих вихідних подібні змагання відбулися в селищі Олександрійське. Теперішні змагання за участю 10 команд пройшли на базі спортивного майданчика «НВК №9 – спеціалізована школа». Учасники змагань змагалися за Кубок «Нової хвилі».

Відкриваючи змагання В.Дожджаник відмітив:

-Ми повертаємо турніри з міні-футболу, що були започатковані ГО «Нова хвиля» ще 5 років тому. Віднині плануємо, що вони будуть проходити двічі на рік: у травні ( можливо, це буде День Перемоги чи до Дня Олександрії), і на День фізкультури і спорту — у вересні. Цими змаганнями ми намагаємося щоразу долучати до дворового футболу все більше нашої молоді. І сьогодні в змаганнях зголосилося прийняти участь 10 команд з Олександрії, Олександрійського та Петрівського районів. Наші двері відкриті усім, хто бажає проводити здоровий спосіб життя з користю. Бажаю учасникам перемог і гарного настрою.

За кілька годин спортивного свята азарту і бадьорості та амбітного футболу визначилися переможці змагань. Ним стали: перше місце завоювала футбольна команда «Степ» ( с.Куколівка), другу сходинку п’єдесталу пошани завоювали студенти Олександрійського педагогічного коледжу, третє – команда «Рикун» ( фанати з 10-го сектору ФК «Олександрія»). Вітаючи та вручаючи переможцям Дипломи, медалі, подяки та грошові винагороди спонсор змагань В.Дожджаник підсумував:

— Мені сподобалася чесна боротьба на полі, коли всі гравці демонстрували свої кращі футбольні якості. Подібні змагання дають його учасникам наснагу і хороший настрій, приносить спортивне задоволення. Щоразу ширшає коло друзів – футболістів, а це означає, що дворовий футбол матиме хороше продовження, щоб більше юних олександрійців долучалося до позитивного руху вперед.

У змаганнях прийняли участь команди: «Молода кров», ФК «Старт» (Новий Стародуб), ФК «Вінер», «Перемога», «Гамбіт», «Інтер», «Аграрний технікум», що також не залишились від відзнак.

І. Мельник
Істина від Олександрії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022