Новий спортзал для навчального закладу міста


Одним із пріоритетних завдань міської влади є забезпечення належних умов для проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно – масової роботи серед різних верств населення, зокрема і серед дітей та підлітків навчальних закладів міста.
Завдяки цілеспрямованим діям Олександрійської міської влади навчальні заклади нашого міста протягом останніх років отримали найсучасніші спортивні майданчики зі тренажерним обладнанням. Змінюють свій зовнішній вигляд і спортивні зали навчальних закладів.

Нещодавно завершився ремонт спортивної зали в Олександрійському навчально-виховному комплексі (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів № 17 – ліцей), який є одним із найбільших навчальних закладів міста. За кошти міського бюджету та завдяки підтримці міської влади спортивна зала кардинально змінилася та отримала нове обличчя: замінено вікна на сучасні метало – пластикові блоки, встановлені нові зовнішні двері, відремонтовано та пофарбовано підлогу у яскраві та приємні кольори, замінено світильники на енергозберігаючі, відремонтовано та пофарбовано стелю та стіни, оновлено покриття спортивного обладнання та татамі для занять карате.

Таким чином в спортивному залі Олександрійського навчально-виховного комплексу (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) зусиллями міської влади та керівництва школи створені комфортні умови для проведення не лише змагань місцевого, але і обласного та всеукраїнського рівнів.

Источник

4 комментария

Add a Comment
  1. Если есть факты подтверждающие очковтирательство и приписки муниципальных структур в отношении спортивных объектов — сайт «Все о спорте в Александрии» готов их опубликовать.

  2. Эта информация взята с сайта управления образования, ссылка на источник присутствует, претензии к правдивости приведенной информации — к ним.

  3. Говорите,что зал 17 школы отремонтировала городская власть и дирекция школы.А как-же окна в спорт зале .Каратисты поставили за свои деньги.А вы пишите, что их поставила администрация.ПИШИТЕ ПРАВДУ!!!!!!!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022