Новорічна казка для ДЮФШ

ПФК Александрия
Щорічно, напередодні новорічних свят ПФК «Олександрія» проводить найрізноманітніші святкові культурно-мистецькі заходи. Не став виключенням і рік нинішній.

25 грудня, у кафе «Спорт-Тайм» проходили новорічні ранки для найменших вихованців ДЮФШ «Олександрія-Аметист». В заході, який проходив за підтримки ПФК «Олександрія» прийняли участь близько 200 дітей.

Окрім учасників, їхніх батьків та тренерів школи на свято завітали шановні гості: президент ПФК «Олександрія» Сергій Анатолійович Кузьменко та директор ПФК «Олександрія» Дмитро Сергійович Кітаєв, які щиросердно привітали вихованців школи з новорічними та різдвяними святами. Сергій Анатолійович фахово підкреслив важливість діяльність місцевої футбольної академії, виказуючи свою обізнаність про її здобутки, досягнення та подарував ДЮФШ «Олександрія-Аметист» сувенірні м’ячі з автографами футболістів ПФК «Олександрія», які 24 грудня повернулись з відпустки і одразу почали перший навчально-тренувальний збір.

Проте, всі учасники новорічних ранків прийшли не з порожніми руками, а принесли з собою багато різноманітних «hand-made», головною темою цих робіт, зроблених власноруч, стала ПФК «Олександрія» та Новий Рік.

До речі, познайомитися з усіма роботами дитячої футбольної академії ви зможете протягом новорічних свят у головній споруді нашого міста — Будинку Футболу та кафе «Спорт-Тайм».

Звичайно, всі діти з нетерпінням чекали головних новорічних героїв Діда Мороза та Снігуроньки, які разом з ведучим заходу проводили веселі ігри та конкурси, пригощали дітей солодощами та дарували їм подарунки.

ПФК Александрия

ПФК Александрия

ПФК Александрия

ПФК Александрия

ПФК Александрия

ПФК Александрия

ПФК Александрия

ПФК Александрия

ПФК Александрия

ПФК Александрия

ІАЦ ПФК «Олександрія»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022