Новорічний калейдоскоп

пфк александрия
8 cічня, в районному будинку культури проводилась святкова програма для дітей-сиріт позбавлених батьківського піклування з опікунських та прийомних сімей, дітей – інвалідів та дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей Олександрійського району під назвою «Новорічний калейдоскоп».

Організатором заходу виступив районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який запросив ПФК «Олександрія» виступити партнером даного заходу. Звичайно, що керівництво клубу залюбки погодилося на дану пропозицію, адже робота з дітьми являється одним із пріоритетів соціальної роботи футбольного клубу.
Окрім дітей та їхніх батьків на свято завітав голова Олександрійської районної державної адміністрації Згама Віталій Миколайович, який привітав усіх присутніх в залі зі святами та побажав здійснення бажань, миру, злагоди та здоров’я усім присутнім.
Та головними героями у святі стали діти з різних куточків району, які співали пісні, розповідали вірші про новорічні свята, дивували глядачів веселими танцями та разом з батьками стали учасниками новорічної вистави. Звичайно, як і кожне свято, не обійшлося без традиційних героїв: Діда Мороза, Снігуроньки, Баби Яги й інших казкових персонажів.
Наприкінці заходу на обличчях дітей ще більше засяяли усмішки, адже вони отримали з рук Діда Мороза довгоочікувані подарунки, серед яких були солодощі та атрибутика улюбленої команди — ПФК «Олександрія».

пфк александрия

пфк александрия

пфк александрия
Антон Пилипенко (маркетолог ПФК «Олександрія»)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022