О. Іващенко: «Кожна команда налаштовується на нас дуже серйозно»


Герой матчу ФК «Олександрія» — Сталь» (Алчевськ) – автор переможного голу О. Іващенко дав інтрев’ю клубній пресс-службі.

— Які емоції тебе переповнювали після забитого голу?

— Коли забиваєш гол, тебе завжди переповнюють позитивні емоції, а тим більше, коли забиваєш на останніх секундах, які приносять команді перемогу.

— Якими були твої перші кроки у футболі?

— З 6-ти років я почав займатися футболом в Динамівській школі, де і займався до самого випуску.

— Поділися враженнями від гри зі «Сталлю».

— Була дуже тяжка і напружена гра. Кожна команда налаштовується на нас дуже серйозно. Головне, те що нам вдалося взяти бажані три очки.

— «Сталь» — команда, яка не тренується і збирається лише раз в тиждень, виглядала досить добре. Можливо ви багато їм давали простору?

— Як я знаю,є гравці, які самі підтримують форму, намагаються по можливості щодня тренуватися, звичайно це не те що з командою проводити повноцінне тренування, але ми бачили, що це їм не заважало показувати непогану гру. Тим більше на них не тисне результат і вони діяли розкуто, що додає їм впевненості. Ми трішки нервували в дебюті матчу, хотіли швидко забити м’яч і це позначалося на невимушених помилках. До того ж всі команди, які приїздять Олександрії, завжди демонструють свої бійцівські якості.

— Тобі вистачило 13 матчів, для того щоб перевершити досягнення свого брата по забитим м’ячам за нашу команду. Що ти скажеш з цього приводу?

— Брат за мене дуже радий. Побажав мені побільше рекордів в чемпіонаті.

— Який вплив на тебе виказує твій брат Валерій, який достойно захищав кольори нашої команди?

— Я завжди до нього прислуховуюсь — він старший і досвідченіший за мене. У нього футбольна голова.

— Як тобі атмосфера на стадіоні?

— Дуже приємно, коли народ приходить на матч, заповнюють стадіон і дуже палко підтримують команду. Але, як то кажуть, у медалі дві сторони. Не приємний той факт, те що по при всі заборони, на трибунах продовжують палити, розпивати спиртні напої та використовувати нецензурну лексику. Маючи нагоду, хочу звернутися до всіх вболівальників з проханням дотримуватися всіх правил, адже на футбол ходять і діти, і жінки, і люди похилого віку.

інтерв’ю провів Куштим Євген

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022