О. Іващенко «Радий, що здобули 3 очка»


Своїми враженнями після вчорашньої зустрічі проти криворізького «Гірника» з нами поділився нападник ФК «Олександрія» — Олександр Іващенко.

— Олександре, зроби короткий аналіз гри з «Гірником».

— Гра була напружена. Суперник дуже добре згуртований, намагається грати в пас, а не в бий-біжи. Але ми частіше створювали небезпечні моменти і я радий, що здобули 3 очки.

— Ти дуже багато пропустив через травму. Як наразі почуваєш себе? На скільки відсотків ти фізично готовий?

— Безперечно, на 100% я ще не готовий, але кожного дня я додаю. Тренер дає мені шанс виходити грати і я думаю, що дуже скоро я наберу свою оптимальну форму.

— Ти не святував свій гол? Чому? Адже ти грав за «Кривбас», а не «Гірник»?

— Так дійсно. Я втримав свої емоції. Коли відбулась заміна і я вийшов на поле, місцеві вболівальники дуже тепло зустріли мене і протягом тих хвилин, що я провів на полі, я відчував їх підтримку. Дуже приємно, що вони не забувають мене, мої заслуги перед містом та командою, адже я провів у Кривому Розі 5 років. Тому,коли я забив гол, я вирішив стриматись.

— В наступному турі «Олександрія» зіграє з тернопільською «Нивою». Твої прогнози.

— З кожним туром стає грати дедалі важче. Суперники дуже відповідально налаштовуються проти нас, як на останній бій. Для них дуже престижно відібрати очки в «Олександрії», тому нам потрібно буде прикласти чимало зусиль для перемоги, але, сподіваюсь, що ми доб’ємось свого.

ІАЦ ФК «Олександрія»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021