Обласна Спартакіада


19 квітня 2019 року на базі Олександрійського професійного аграрного ліцею відбулася обласна спартакіада серед допризовної молоді.

В змагання взяли участь 28 команд з міст, районів та об’єднаних територіальних громад Кіровоградської області. Загальна кількість учасників склала 140 чоловік.

На урочистому відкритті Спартакіади допризовників привітали заступник начальника обласного управління освіти, науки, молоді та спорту Уляна Соколенко, голова Приютівського об’єднаної територіальної громади Андрій Коломійцев, директор Олександрійського професійного аграрного ліцею Василь Афанасьєв.

Показовий виступ продемонстрували вихованці патріотично-спортивного клубу «Захист».

Наприкінці урочистого відкриття головний суддя змагань, суддя Національної категорії, голова відокремленого підрозділу «Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств» у Кіровоградській області Андрій Ярошевський довів план проведення змагань та представив суддівські бригади які обслуговували змагання. До їх складу увійшли судді відокремленого підрозділу ВФВСБ, військовослужбовці військової частини 2269 Національної Гвардії України, тренери та викладачі з легкої атлетики.

За підсумками даних змагань, буде сформована збірна команда Кіровоградської області, яка вже в травні прийме участь фінальній Спартакіаді серед допризовної молоді, яка відбудеться з 6 по 10 травня в місті Житомирі, на базі військового інституту ім. С.П. Корольова.
Тож побажаймо в цих змаганнях успіхів нашим допризовникам.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022