Обласні сільські спортивні ігри


10 червня в Олександрівці відбувся ІІ етап обласних сільських спортивних ігор серед усіх верств сільського населення та команд фізкультурно-спортивних клубів при сільських та селищних радах Кіровоградської області.

Першим стартувала «Королева спорту» легкоатлетична естафета 4 х 100 м., в якій наші земляки у складі команди: Дюшко Станіслав, Решетняк Кирило, Копцев Артем, Самусенко Микола посіли 5 загально командне місце з результатом 51,00. Змагання проходили у завзятій та наполегливій боротьбі відрив між призовими місцями був мінімальний І місце — 47,8.
Відразу розпочались змагання з міні – футболу у двох підгрупах. Футболісти Олександрійського району у півфіналі перемогли команду Онуфріївського району у серії післяматчевих пенальті з рахунком 3:2. У фіналі Олександрійський район змагався з Кіровоградським районом, гра була дуже напруженою та бойовою, та основний час гри так і не визначив переможця і все вирішувалося в після матчевих пенальті, де фортуна була на боці Кіровоградців з рахунком 3:2. От же команда Олександрійського району посіла ІІ місце у складі Голосенко Антон, Нікітін Олександр, Дюшко Станіслав, Решетняк Кирило, Сінченко Олександр, Шевченко Сергій, Стус Микола, Онуфріївський район ІІІ місце.
Всі переможці та призери були нагороджені медалями та дипломами відповідних ступенів від Кіровоградської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України. Нагородження проводив ЗТУ Махно Ю.І.
Від районного керівництва ВФСТ «Колос» та спортсменів району висловити щиру подяку Депутату ВР України Кузьменку А. І. та голові Олександрійської РДА Курупу Б.А. за постійну всебічну підтримку спортсменів Олександрійського району.
ТОВ “УкрАгроКом” та ТОВ «КД-Транс» за наданий транспорт для перевезення команди на змагання. Які у свою чергу достойно виступають на обласних змаганнях та фінал Сільських спортивних ігор ще попереду.

Ю. Котов

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022