Обласний чемпіонат з гостями світового рівня


З 22 по 23 березня в Олександрії відбувся Відкритий чемпіонат Кіровоградської області з військово-спортивних багатоборств, з розділу «Бойове двобортсво», пам’яті вихованця ПСК «Захист» Максима Бендерова.

Згідно правил, змагання проводилися з розділів «Стрільба» (з пневматичної гвинтівки з відстані сім метрів в положенні «лежачи») і розділу «Всестильовий бій».
До нашого міста завітало 147 спортсменів з Києва, Житомира, Хмельницького, Першотравенськ, Кропивницького, Онуфріївки та Благовіщенського. Як завжди, честь Олександрії відстоювали вихованці патріотично-спортивного клубу «Захист».
На церемонію урочистого відкриття завітала почесна делегація у складі Президента Національної ліги професійного боксу України, заслуженого тренера України та СРСР Михайла Зав’ялова, віце-президента Національної ліги професійного боксу України, чемпіонки світу серед професіоналів Аліни Шатернікової та Директора Українського медичного центру спортивної медицини МОЗ України Юрія Дехтярьова.
Голова відокремленого підрозділу ВСБ у Кіровоградській області Андрій Ярошевський привітав поважних гостей, вручив їм пам’ятні сувеніри та зазначив, що всіх українців об’єднує одна мета – мир в країні, а поєдинки і протистояння лише в рамках спортивних заходів.
Одні з найкращих вихованців ПСК «Захист» Нікіта Більчич та Олексій Рижов удостоїлися честі покласти вінок на могилу загиблого героя. Присутні вшанували пам’ять Максима Бендерова хвилиною мовчання.
За підсумками дводенної програми змагань вихованці Олександрійського патріотично-спортивного клубу «Захист» вибороли 17 перших, 17 других та 12 третіх місць.
Керівництво та тренерський склад ПСК «Захист» вітає своїх вихованців з гідними результатами виступів та висловлює щиру подяку Управлінню освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради, підприємству «Гермес-Трейдінг», торгівельній мережі «Маркетопт», голові Приютівської ОТГ Андрію Коломійцеву та батьківському комітету клуба за допомогу в організації та проведенні змагань.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022