Офіційно! Юрій Путраш — гравець ФК «Олександрія»


Ще одним новачком ФК «Олександрія» став Юрій Путаш.

Після підписання контракту гравець поспілкувався з прес-службою.

— Юрію, розкажи коротко про себе.

— Народився 29-го січня 1990 року в Межигір’ї Закарпатської області. Там же і починав грати у футбол. В 9-му класі я був зарахований у спортивну дитячо-юнацьку школу олімпійського резерву в Ужгороді. Першим професіональний контракт був з ужгородською «Говерлою». Потім виступав за команди: «Металург» Донецьк (дубль), «Нива» Вінниця, «Оболонь» (Київ), «Таврія» Сімферополь, «Чорономорець» Одеса. Виступав за національну збірну України U-21. Останньою командою була дніпродзержинська «Сталь». І от тепер я в «Олександрії».

— Як прийняв пропозицію щодо переходу в «Олександрію»?

— Цю ідею мені запропонував агент і з радістю погодився. Мені було цікаво працювати під керівництвом Володимиром Богдановичем Шарана та з колективом «Олександрії». Сподіваюся, що зможу допомогти команді в досягненні ще кращих футбольних результатів, використаю всю свою працьовитість та наполегливість в досягнення цієї мети.

— Поділися враженнями від першого навчально-тренувального збору.

— В розташування команди я прибув за 6 днів до завершення навчально-тренувального збору. Познайомився з партнерами по команді та тренерським штабом. Поки не встиг повністю адаптуватися, але все ще попереду. Почуваю себе добре, але щоб бути в оптимальних фізичних кондиціях, потрібно ще попрацювати. Я знаю, що закладення основ функціональної та психологічної стійкості напрацьовуються на навчально-тренувальних зборах. Докладу всіх зусиль щоб до початку другої частини чемпіонату бути в оптимальній фізичній та психологічній формі.

— Як тебе прийняла команда?

— Я знав, що «Олександрія» завжди славилася своїм колективізмом, тому прийняли мене добре і мої сподівання виправдалися. З деякими гравцями я був знайомий, з іншими познайомився в процесі роботи. В принципі, в цьому плані проблем не було.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022