ФК «Олександрія» — «Сталь» (Дніпродзержинськ) – 2:0 (1:0)

29.06.14 р., 17-00, КСК «Ніка», 150 глядачів, +25, поле 5

Арбітр – Денис Федан (Олександрія)

Асистенти арбітра – Я.Жадан, В.Нерода (обидва – Олександрія)

«Олександрія»: Науменко, Басов – к/к, Імереков , Ломко, Бідловський, Озарків, Голенков, Скарлош, Пономар, Ямполь, Чепурненко.

Другий тайм: Новак, Кіча, Басов – к/к (Стеценко,83), Бичков, Імереков (Піскун,71), Коломоєць, Ломко,Гуськов, Чорній, Банада, Леонов.

Гол.тренер – В.Шаран

«Сталь»: Вітів, Адамюк, Білий, Ховбоша, Шутов – к/к, Каленчук, Котляр, Кучеров, Дністрян, Куліш.

Гол. тренер – Володимир Мазяр

Голи: В.Пономар(34), О.Гуськов (72)

На перший контрольний матч Володимир Шаран одразу виставив шість новачків: С.Науменка, О.Ломка, А.Скарлоша, В.Пономаря, Я.Ямполя, Є.Чепурненка. Гра почалася доволі спокійно и лише на 16-й хвилині після навісної передачі в штрафний майданчик у виконанні А.Голенкова, В.Пономар пробив головою по воротах, але недосить сильно – голкіпер забрав м’яч в руки. Гості відповіли гострою контратакою. Капітан команди О.Шутов зробив прострільну передачу в штрафний майданчик, а С.Куліш намагаючись пробити головою, не дотягнувся до м’яча,який став легкою здобиччю голкіпера С.Науменка. На 33-й хвилині, після розіграшу стандарту, у вигідній позиції опинився А.Котляр, який і пробив метрів з 30-ти по центру, але надійно зіграв С.Науменко. Вже за хвилину, неочікувано для гостей, господарі поля вийшли вперед. З лівого флангу атаки, майже з кута штрафного майданчика бездоганно пробив В.Пономар і голкіпер «Сталі» І.Вітів не зміг виручити свою команду – 1:0.

В другому таймі на полі, разом з С.Басовим, М.Імерековим та О.Ломком, які грали в першому таймі, з’явилися відомі олександрійським вболівальникам футболісти – Б.Гуськов, А.Чорній, Є.Банада, Ю.Коломоєць, А.Кіча, а також потенційні новачки команди – Д.Леонов та А.Новак. По перерві повну ігрову та територіальну перевагу мали наші земляки. І лише на 67-й хвилині матчу, гості створили небезпечний момент. Після навісу в штрафний майданчик і добивання одного з потенційних новачків «Сталі», А.Новак ліквідував загрозу. Відразу ж олександрійці відповіли небезпечною контратакою. А.Чорній завдав потужного удару по воротам «Сталі», але м’яч пройшовся над поперечиною. На 72-й хвилині, Ю.Коломоєць випередив захисника гостей, віддав пас в центр, де на добиванні опинився О.Гуськов,який і відправив м’яч у сітку воріт – 2:0. Відразу ж гості відповіли двома небезпечними випадами, але в обох випадках А.Новак зіграв вище всіх похвал. Ну а що ж футболісти «Сталі»? Головний тренер дніпродзержинців В.Мазяр зробив безліч замін, але гру своїх підопічних підсилити йому так і не вдалося. Кращого бомбардира гостей в минулому сезоні в другій лізі С.Куліша, відверто «з’їли» «Олександрії». Слід зазначити, що футболісти в складі нашої команди, які вийшли на заміну в другому таймі, злагоджено комбінували, діяли майже безпомилково. На 87-й хвилині, після розіграшу кутового, Д.Леонов віддав передачу на А.Кічу, той потужно пробив низом, але І.Вітів зіграв надійно.

Наступний контрольний матч футболісти ФК «Олександрія» проведуть 2 липня в Полтаві проти місцевої прем’єрлігівської «Ворскли».