«Олександрія» поступається «Ворсклі»

27.02.2021, субота, стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського (Полтава). Матч 16 туру Чемпіонату Favbet Ліги сезону 2020/2021, «Ворскла» — «Олександрія» Початок о 17.00.

«Ворскла» — «Олександрія» 3:1 (1:0)

Арбітр: Денис Шурман (Київська обл.), асистенти арбітра: Валентин Куцев (Київ), Віктор Нижник (Вінниця), четвертий арбітр: Олександр Дердо (Чорноморськ), спостерігач арбітражу: Олег Зубарев (Слов’янськ).

Арбітр ВАА: Євген Арановський (Київ), асистент ВАА: Віктор Матяш (Донецьк), спостерігач ВАА: Сергій Лисенчук (Київ).

«Ворскла»: Різник Дмитро, Альюн, Чеснаков Володимир (К), Пердута Ігор, Скляр Олександр, Пуцлін Давід, Цітаішвілі Георгій, Тілль Олівьє, Кане Ібрахім, Степанюк Руслан, Кулач Владислав

Запасні: Ткаченко Олександр, Сапай Вадим, Де Ноойер Бредлі, Челядін Артем, Луізао, Ребенок Павло, Сємілєт Даніїл, Ісенко Павло

Головний тренер: Максимов Юрій

«Олександрія»: Білик Олег, Бабогло Владислав, Ковалець Кирило, Мірошніченко Денис, Лучкевич Валерій, Сітало Артем, Шастал Дмитро, Гречишкін Дмитро, Вантух Роман, Банада Євген (К), Бондаренко Валерій

Запасні: Паньків Юрій, Мельник Олександр, Стецьков Тимур, Мишенко Богдан, Калюжний Іван, Третьяков Максим, Глоба Андрій, Новіков Андрій, Устименко Денис

Головний тренер: Володимир Шаран

Голи: Кулач,40′, Тілль, 70′, Кулач, 76′ (пен) – Бабогло, 55′

Матч 16-го туру звів сусідів по турнірній таблиці. Тим цікавіше було спостерігати за цим поєдинком, враховуючи й той факт, що олександрійці розпочали друге коло чемпіонату з перемог, в той час, як господарі – полтавська «Ворскла» — обидві стартові поєдинки завершили внічию.

Футболісти «Олександрії» розпочали гру першим номером і, одразу заволодівши ініціативою, вже на 5-й хвилині мали прекрасну нагоду відкрити рахунок: після розіграшу стандарту, Дмитро Шастал з близької відстані пробив низом, але на заваді став гравець «Ворскли» Пуцлін, який вибив круглого з лінії, перевівши м’яч на кутовий. Одразу гострий момент. Міг відзначитися все той же Дмитро, який після подачі з кутового прапорця Дмитром Гречишкіним, невдало пробив по воротам.

Вже за кілька хвилин знову чергове загострення біля воріт Різника. Розіграш стандарту. М’яч у штрафному майданчику. Євген Банада головою переправляє його на Шастала. Той, в падінні, через себе, намагався пробити ефектно. Не вийшло – круглий пролетів над поперечиною.

Футболісти «Ворскли» спробували провести декілька атак, але захисники «Олександрії» всі спроби забити зводили нанівець.

За 25 хвилин ігрового часу ситуація на полі кардинально не змінилася. Містяни контролювали гру, змушуючи господарів поля все частіше повертатися до власних воріт.

На 39 хвилині Валерій Бондаренко під час пасу, послизнувся, вивівши Кулача віч-на-віч з Олегом Біликом. Форвард полтавчан холоднокровно, низом, закотив круглого у ворота. Чи не перша контратака господарів поля призвела до гола. 1:0.

Артем Сітало мав чудову нагоду на останній секунді першого тайму зрівняти рахунок. Але його удар з флангу по діагоналі накрив кіпер Різник.

На 55 хвилині, після подачі кутового, олександрійцям вдається зрівняти рахунок. Відзначився Владислав Бабогло, який проштовхнув м’яч у ворота після подачі кутового. 1:1.

Практично одразу контратака господарів поля ледве не призвела до гола. І знову міг відзначитися Кулач. Але його удар був неточним.

Хороший момент втратив Максим Третьяков, який вийшов у другому таймі на заміну замість Валерія Лучкевича. Зробивши забігання у штрафний майданчик, і отримавши пас, Макс спробував пробити, але захисник «Ворскли» в останню мить вибив круглого на кутовий.

Взагалі, у другому таймі обидві команди почали грати більш агресивно з великою кількістю дрібних фолів і силової боротьби. Схоже, що рахунок гри не задовольняв жодного із суперників.

На 70-й хвилині господарі поля виходять вперед. Одна з небагатьох атак завершується взяттям воріт. Кулач з центру поля переправив м’яч на вільного Кулача, який робив забігання до штрафного майданчику. Той в один дотик переправив круглого на Тілля, який точно, низом пробив прямо в кут. Олег Білик був у цьому епізоді безсильним. 2:1.

На 76-й хвилині під час розіграшу кутового Євген Багада ціною фолу порушує правила у власному штрафному майданчику. Арбітр, не без допомоги системи ВАА, вказує на точку. Підходить Кулач, який оформлює дубль в цьому поєдинку. Хоча наш кіпер Олег Білик вгадав напрям польоту м’яча, на жаль для нас, він трішки не дотягнувся до круглого. Форвард полтавчан робить рахунок більш комфортним для своєї команди — 3:1.

Гра не зупинялася ні на мить. Олександрійці тиснули. Їм не було чого втрачати. Але бажаного результату жодна з атак не принесла нашій команді. Хороші моменти втратили Андрій Новіков — двічі. В першому епізоді виручив Різник, потягнувши круглого з-під поперечини, у другому Андрій пробив поруч зі стійкою. Також міг відзначитися і Денис Устименко, який намагався пробити з гострого кута. На жаль, жоден з моментів не завершився взяттям воріт.

Компенсовані до основного часу арбітром 4 хвилини пролетіли дуже швидко. Цього вечора перемогу святкували господарі поля – футболісти «Ворскли».

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.