«Олександрія» програє «Полтаві»

ФК «Полтава» (Полтава) – ПФК «Олександрія» 1:0 (1:0)
05.04.2014 р. 15:00, с.Копили, стадіон «Полтава» (штучне покриття), температура повітря — +11, сонячно, глядачів — 700

Арбітр: М.Мітровський (Ужгород).
Асистенти арбітра: М.Маланчук (Чернівецька обл.), О.Найко (Чернівці).
Резервний арбітр: О.Говтвяниця (Полтава).
Спостерігач арбітражу: Є.Абросимов (Одеса).

ФК «Полтава»: Кучинський, Зозуля к-к, Бутенін, Парамонов, Чеботаєв, Турчанов (Піднебенний,82), Лісовий, Насібулін (Шаврін,74), Зеленевич, А. Шевчук(Даудов,78) , Хобленко (Фомич,64).
Запасні: Копаліані, Боровець, Притиковський.
Гол. тренер: Ілля Близнюк.

ПФК «Олександрія»: Зарубін, Сухоцький, Кіча, Іващенко (Локтіонов, 69), Запорожан к-к, Грицук(Чорній(81,), Шендрік, Старенький( Голенков,67), Імереков, Микицей, Озарків (Зейналов,61).
Запасні: Леванідов, Банада, Басов.
Гол. тренер: Володимир Шаран.

Гол: Лісовий (38)

Попередження: Хобленко (22), Лісовий (57), Насібулін (71)

Неприємно здивувало гостей рішення полтавчан перенести матч на стадіон «Полтава» в с.Копили на футбольне поле зі штучним покриттям. Стадіон «Локомотив» перебуває на реконструкції. Але був і позитивний фактор. На підтримку олександрійської футбольної дружини прибула і торсида футбольних фанів. Нагадаємо, що матч першого кола завершився мінімальною перевагою олександрійців. Єдиний м’яч з одинадцятиметрової штрафної позначки провів В.Грицук (32 хв.). В стартовому матчі другої частини чемпіонату «Полтава» в Чернігові завдала поразки «Десні». Олександрійці ж на стадіоні «Ніка» переграли земляків з «УкрАгроКому»

Перша 10-ти хвилинка звітного матчу пройшла в рівній боротьбі здебільшого в центрі поля, але поступово гості захопивши ініціативу почали діяти більш конструктивніше на половині поля суперників.

Перший небезпечний момент в матчі господарі створили тільки на 15-й хвилині, коли після подачі кутового з лівого флангу своєї атаки м’яч дивом не влетів у ворота Р.Зарубіна після декількох хаотичних ударів господарів поля. А свій перший удар по воротах полтавчан олександрійці провели на 18-й хвилині. В.Грицук замикав багатоходівку з лівого флангу атаки «трьохкольорових». Його удар був сильним, але не точним.
Ще в одному моменті близький до взяття воріт був О.Іващенко, але отримавши перспективну передачу з правого флангу він поквапився з ударом, пробивши вище воріт. А ще через дві хвилини вже Р.Зарубін відбив підступний удар після стандарту у виконанні господарів. А єдиний забитий м’яч у звітному матчі виявився несподіваним , як для гостей так і господарів поля. Футболісти «Олександрії» порушили правила майже на боковій лінії неподалік кутового прапорця і Н.Лісовий прямим ударом відправив м’яч у сітку воріт підопічних В.Шарана.

Другий тайм матчу проходив по тому ж самому сценарію, що і перший. Футболісти більше боролись за ініціативу в середині поля, а поодинокі контр-випади блокувались захисниками та безпомилково діяли воротарі команд-суперниць. В підсумку, перемога господарів з мінімальним рахунком, яка аж ніяк не влаштовує олександрійців.