«Олександрія» – «Славія» — 2:2

Новости Александрии. «Олександрія» – «Славія» — 2:2
19 січня в 16:00 Туреччина, Аланія, стадіон Goldsity.

«Олександрія» – «Славія» (Софія) 2:2 (1:1)

ФК «Олександрія» 1-й тайм: Юрій Паньків, Тимур Стецьков, Павло Пашаєв, Антон Шендрік, Владислав Бабогло, Василь Грицук (К), Артем Гордієнко, Богдан Мишенко, Максим Задерака, Дмитро Шастал, Денис Устименко.

2-й тайм: Олег Білик, Артем Гордієнко, Олексій Довгий, Роман Вантух, Владислав Бабогло, Олександр Мельник, Андрій Запорожан (Максим Івахно 72), Євген Протасов, Денис Безбородько, Жоао Тейшейра, Максим Куліш.

Головний тренер: Володимир Шаран.

Голи: Василь Грицук (П) 34, Радослав Кирилов 38, Дарко Тасевський 59, Денис Безбородько 71.

19 січня «Олександрія» провела свій другий контрольний матч в рамках турецького навчально-тренувального збору. Її суперником стала софіївська «Славія». У першому таймі точилася рівна боротьба, про що вказує і рахунок матчу. Відкрили лік забитим м’ячам наші земляки на 34-й хвилині з пенальті, який чітко реалізував Василь Грицук за фол у штрафному проти Дмитра Шастала. Футболісти «Славії» практично відразу ж відігралися. Радослав Кирилов наважився на удар з-за меж штрафного майданчика. Юрій Паньків був безсилий. Олександрійці могли піти на перерву, маючи перевагу, та удар Максима Задираки прийшовся в поперечину.

У другому таймі суперники створили безліч небезпечних моментів, та не все виходило з завершальним ударом, або останнім пасом. Вийшли вперед болгарські футболісти на 59-й хвилині, після флангової передачі Дарко Тасевський головою спрямував м’яч у ворота Олега Білика. Після пропущеного м’яча олександрійці вдалися до штурму воріт «Славії». На 71-й хвилині кіпер болгар помилився при передачі, м’яч перехопив Жоау Тейшейра, який віддав гольову передачу на Дениса Безбородька, який і зрівняв рахунок в цьому матчі 2:2.

Наступний спаринг підопічні Володимира Шарана проведуть у вівторок 21 січня проти ще одного представника болгарского футболу, команди «Черно Море» (Варна).