«Олександрія» (U-19) – «Волинь» (U-19) Луцьк– 4:0

«Олександрія» (U-19) – «Волинь» (U-19) Луцьк– 4:0 (0:0)

3.09.2015 р., 17-00, стадіон «ГОЛовківський», Головківка, 50 глядачів, + 27 С°, оцінка поля: 4

Головний арбітр: Сташук І.І. (Чернігів)

Асистенти арбітра: Алавук В.Ю. (Київ), Новосад П.В. (Рівне)

4-й арбітр: Федан Д.В. (Олександрія)

Спостерігач арбітражу: Кувік І.О. (Закарпатська обл.)

Олександрія»: Гаврусевич, Прокопчук – к/к, Стецьков, Гаврушко, Калинчук, Литвяк (Пастухов, 62), Максимець, Лачинов (Гура, 90), Довгий (Підлепенець, 46), Свинобой (Павлюк, 67), Дрозд (Гранчар, 76)

Запасні: Чернятинський, Тітаренко

Ст. тренер – І.Костиря

«Волинь»: Франчук, Бабяк, Марушка, Ільницький, Шандрук, Зінкевич (Дручок, 39, Сеник, 63), Ляшенко– к/к, Дмитренко (Мосіюк, 79), Гладун (Біліч, 50), Мельничук, Попик

Запасні: Глушко, Зюльков, Морозович

Ст.тренер – В.Гапон

Попередження: Стецьков (25), Литвяк (52), Лачинов (84), Пастухов (90+3) – Ільницький (32), Ляшенко (45+4), Марушка (85)

Голи: Лачинов (51), Підлепенець (61), Гранчар (79, 87)

На 41-й хвилині Євген Дрозд не реалізував пенальті (голкіпер Максим Франчук)

У 5 турі наймолодший склад ФК «Олександрія» (U-19) на своєму базовому стадіоні «ГОЛовківський» у Головківці приймав однолітків з луцької «Волині». І, відверто кажучи, початок гри був не за господарями поля. Вже на 2-й хвилині несподівано помиляється наш завжди надійний капітан Кирило Прокопчук. Цим одразу скористався гравець «Волині», що виходить сам на сам з голкіпером Юрієм Гаврусевичем і потужно б’є у ближній кут воріт. Та Юрій парирував цей удар. А за якусь хвилину Юра знову виручає свою команду. Цього разу, після удару капітана «Волині» Андрія Ляшенко. Після такого початку юні олександрійці довго не могли знайти свою гру і лише на 29-й – створили більш-менш небезпечний момент у воріт приїжджих, коли Назарій Калинчук вдало пробив, та кіпер волинян Максим Франчук парирував цей удар. А от реальну можливість забити гол «трикольорові» стратили на 41-й хвилині, коли гості збили з ніг Євгена Дрозда у межах свого карного майданчика – 11-метровий! Пенальті пробив сам потерпілий, але чудово зіграв вже знайомий нам Максим Франчук. На перерву команди пішли коли на табло висвічували «баранки».

Другий тайм став справжньою насолодою для місцевої торсиди. Ще б пак! Адже симпатики команди побачили аж чотири забитих м’ячі та всі у ворота «Волині»! Але про все по порядку. По перерві темп гри з боку юних «городян» значно зріс, а браку суттєво поменшало. Відчувалося, що під час перерви Ігор Костиря та Олександр Карпов провели зі своїми підопічними серйозну чоловічу розмову. Її результат не змусив себе довго чекати. Вже на 51-й хвилині швидкий Хаджи-Мурад отримав чудовий пас від одноклубника, вийшов віч-на-віч з Максимом Франчуком та технічно пробив у верхній кут – 1:0. Цей гол підбадьорив «жовто-чорно-зелених» і вони продовжили атакувати. І тут спрацювали заміни. Справжніми джокерами стали Євген Підлепенець та Вадим Гранчар. Спочатку на 61-й хвилині Євген Підлепенець, отримавши «шкіряного» після шикарної діагоналі, змістився вліво, увійшов у штрафний майданчик та влучно пробив. От вам і 2:0! Піймавши справжній кураж і граючи розкуто, олександрійці забили ще два голи. Дубль на свій рахунок записав Вадим Гранчар. Він на 79-й – отримав точну передачу від зробившого прохід Дмитра Павлюка і майстерно головою переправив «сферу» у сітку воріт. Є 3:0! Другий свій м’яч Вадим Гранчар забиває на 87-й хвилині знову з подачі Дмитра Павлюка, що вивів його віч-на-віч з голкіпером гостей. Вадим б’є і рахунок стає 4:0, з яким і закінчився цей двобій. Ми вітаємо тренерський штаб та гравців з переконливою перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Спочатку не хотів ворушити минуле, але потім вирішив, що це треба зробити, адже це історія. Я добре пам’ятаю матч між цими командами річної давнини на цьому ж стадіоні. Тоді, 21 вересня 2015 року, ФК «Олександрія» (U-19) була у процесі становлення і програла «Волині» (U-19) з рахунком 0:3. І хай склади команд дещо змінилися, але не змінилися клуби. Тому олександрійці – тренерський штаб, гравці, вболівальники, у тому числі автор цих рядків, отримали справжню сатисфакцію. А це дорогого варто!

Наступну гру ФК «Олександрія» (U-19) проведе в понеділок 12 вересня 2016 року з кропивницькою «Зіркою» (U-19). Ця гра мала б відбутися у Кривому Розі, але, за попередньою інформацією, за домовленістю сторін, вона пройде у Головківці на стадіоні «ГОЛовківський». Вболівайте за нашу талановиту молодь! Любіть футбол!