«Олександрія» відлітає до Туреччини

футбол пфк александрия шаран
Напередодні турецького навчально – тренувального збору, прес – аташе ПФК «Олександрія» Ю.Біланюк мав нагоду постілкуватися з головним тренером В.Шараном.

— Володимире Богдановичу , будь ласка, дайте оцінку першому навчально – тренувальному збору.

— Я повністю задоволений ялтинським збором, тому що, дійсно, керівництво клуба створило такі умови, для того щоб тільки працювати і відновлюватися. Основним завданням першого збору – це закласти фундамент загально – фізичної підготовки. Більше уваги ми приділяли бігові та великим навантаженням. Тренерський штаб націлював футболістів на це, та всіляко налаштовував. Звичайно, погодні умови внесли свої корективи, але той план, який було заплановано, ми його практично виконали.

— Що Ви можете сказати стосовно тих футболістів, що зараз знаходяться на перегляді та тих, з ким вже підписано контракт?

— Після проведених спарингів та тренувань, ми вирішили заключити з усіма гравцями контракти, так як вони підходять нашій команді по стилю гри та психотипу нашої команди. Склад вже вкомплектований, тому більше нікого не будемо запрошувати.

— Завтра команда відлітає до Туреччини. Де саме буде розміщена ваша тренувальна база?

— Буквально тиждень тому, мені зателефонував організатор і запропонував нам поміняти готель, із-за напливу команд. Тому було вирішено на перший етап збору, а це 11 днів, зупинитися в «Gold City» в Аланії, а потім вже поселемося в «Alaiye», можна сказати домашній готель, в якому ми постійно зупиняємося. Основна увага на цьому зборі буде акцентуватися на технічним діям та ігровим зв’язкам. На цьому навчально – тренувальному зборі ми запланували 8 поєдинків, наразі відомі лише три суперника. Перший спаринг команда проведе 12-го лютого з казахським «Атирау», 15-го з грузинською командою першої ліги «Сабуртало» (Тбілісі), на 18-те в нас заплановано два матчі – один з казахською командою «Каспій», а другий – суперник уточнюється.

— Володимире Богдановичу, в минулому році, організатори з боку турецьких функціонерів організовували турнір «Gold City», чи не надходило Вам пропозиції прийняти участь.

— Мені ніхто не пропонував. Звичайно, турнір – це було б цікаво, тим паче, що суперники гідні.

— Перебуваючи закордоном, тим паче такий довгий період, як тренерський штаб планує аспект психологічної розгрузки?

— В нас є план організації тренувань, на одному ми будемо приділяти увагу тактичній та фізичній підготовці, але будуть такі тренування на яких хотілося б бачити більше емоцій. До цього всього між циклами даємо хлопцям два дні вихідних для того, щоб вони розвіялися. Ми не проти, якщо в цей період за свій рахунок до футболістів приїдуть іхні жінки.

— Футбол не стоїть на місці. Що Ви можете сказати про підтримку керівництвом футбольного клубу матеріально-технічної бази?

— На даний момент команда забезпечена всім необхідним обладнанням та медикаментами. На мою думку, таке забезпечення в першій лізі має лише одна – дві команди.

— Вам як лідеру, особі яка персонально відповідає, за все що відбувається в команді, вдалося налагодити той традиційний позитивний мікроклімат в колективі?

— Коли я зустрів Миколу Павлова на тренувальному зборі, він мене запитав : — «Ну, що ти, повернувся додому?». І це дійсно так, тому що відчуваю себе як вдома. Роботою кожного працівника, починаючи від кухні і закінчуючи Будинком футболу, я задоволений на 100%.

— Перебуваючи в Туреччині, як плануєте тримати зв’язок з ЗМІ та з вболівальниками?

— Ми завжди йдемо на зустріч і раді поспілкуватися, тому і беремо з собою оператора, який забезпечує зв’язок, а наша справа давати досконалу інформацію за кожного гравця, за кожну гру, за кожне тренування.

ІАЦ ПФК «Олександрія»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022