«Олександрія» вийшла з відпустки

«Олександрія» вийшла з відпустки
9 січня, основний склад ФК «Олександрія» вперше зібрався разом у 2021 році. Головний тренер Володимир Шаран привітав команду та розповів про плани на найближчий місяць.

«На щастя, приступаємо до роботи у повному складі — всі хлопці здорові. Відновилися після травм і повернулися до нас Гліб Бухал і Денис Мірошниченко. До команди доєдналися гравці молодіжного складу – Андрій Новіков, Андрій Глоба, Микита Дудка та В’ячеслав Борисенко. Ми їх прекрасно знаємо, хоча будемо ще розмовляти. На оглядинах у нас нікого не буде.
З 9 по 18 січня ми працюватимемо в Олександрії. Під час цього збору зробимо акцент на фізичний компонент, силову витривалість – те, що потрібно в майбутньому для досягнення високих результатів. Також заплановано два контрольних поєдинки з U-21.
21 січня ми вирушаємо на збори до Туреччини. Базуватимемося в готелі Gold City (м. Аланія). Там у нас вже заплановано чотири спаринги. Суперниками нашої команди будуть: 24.01 «Македонія Гьорче Петров» (Македонія), 26.01 «ЦСКА Софія» (Болгарія), 29.01 «Славія» та «Арда» (Болгарія).
Потім команда матиме два вихідних і ми переїдемо до іншої бази – до готелю Susesi Luxury Resort, де заплановано ще чотири поєдинки», — поділився Володимир Шаран.
За традицією, на першому тренуванні футболісти пробігли крос.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022