25.07.2015р., 17-00, стадіон «Олімп», 300 глядачів, +33, поле 4

Асистенти арбітра – О.Кацман, А.Скрипка (обидва – Кіровоград)

Спостерігач арбітражу – В.Шевченко (Київська обл.)

«Олександрія»: Леванідов, Цирульнєв, Морозенко, Хомічев – к/к, Пограничний, Мягков, Імереков, Гуськов (Штанкевич, 40, Жуков, 45+1), Рибін, Єлсуков, Грубий (Григоренко, 74).

Запасні: Свірса, Гнип, Пономаренко, Бесараб.

«Металург»: Теленков, Іздебський, Остапенко (Ключик, 73), Кравченко, Комлєв (Карась, 46), Ігнатьєв, Плахтир, Стефурак, Ковалевський, Є.Демченко (Нечипоренко, 46), Алі – к/к.

Запасні: Петриченко, Чернявський, Ліхобабенко, Савеленко.

Ст.тренер – Андрій Демченко

Попередження: Є.Грубий (60) — Є.Демченко (38), І.Комлєв (45+2), Д.Плахнир (50), М.Карась (85).

Голи: Є.Грубий (14), Т.Пограничний (31), Л.Хомічев (45+2 – пенальті) – Ф.Алі (66)

Сьогодні, в рамках другого туру 25-го чемпіонату України з футболу серед молодіжних команд на стадіоні «Олімп» олександрійці приймали запорізький «Металург» (U-21). До речі, це була перша зустріч між суперниками.

Досить спокійно команди розпочали звітну зустріч. Гра в основному точилася в центрі поля. На 14-й хвилині олександрійцям вдалося організували перспективну атаку і реалізувати її в забитий гол. Капітан команди Л.Хомічев здійснив розрізну передачу на О.Гуськова, той виконав сольний прохід в штрафний майданчик, віддав пас на Є.Грубого, якому залишалося одне – відправити м’яч в пусті ворота – 1:0. Заслуговує на увагу масована атака наших земляків на 21-й хвилині матчу. Після багатоходівки і скидки Є.Грубого, П.Мягков пробив зльоту, але голкіпер зіграв надійно. За кілька хвилин олександрійці провели свою чергову атаку. Після подачі з правого флангу у виконанні М.Рибіна і скидки Т.Пограничного, Є.Морозенко потужно пробив, але м’яч пройшовся поряд зі стійкою. Гості відповіли кількома небезпечними моментами, але всі удари були «в молоко». На 31-й хвилині трьохкольоровим вдалося ще раз відзначитися у воротах запоріжців. Є.Грубий обіграв кількох гравців, віддав пас на О.Гуськова, той скинув на Т.Пограничного, який і забиває гол – 2:0. На другій доданій до першого тайму арбітром хвилині в штрафному майданчику гостей проти М.Імерекова було порушено правила і арбітр без вагань призначив пенальті, який чітко реалізував капітан «Олександрії» Л.Хомічев – 3:0.

Олександрійці, забезпечивши в першому таймі впевнений гандикап в три м’ячі, другу сорокап’яти хвилинку розпочали спокійно, намагаючись більше контролювати м’яч, а при нагоді створювали не безпечні моменти. На 61-й хвилині наші земляки організували перспективну масовану атаку, але завершальний удар П.Мягкова парирував голкіпер. За кілька хвилин гості провели результативну атаку. Ф.Алі, отримавши пас від одноклубника, з близької відстані побив мимо голкіпера, відправивши м’яч в сітку воріт. Надалі гра перейшла в спокійне русло і небезпечні удари все рідше виникали біля воріт суперника, тому забитих голів нам не довелося побачити.