Олександрійські держслужбовці — призери обласної спартакіади


Днями на території спорткомплексу Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету України відбувся фінальний етап обласної спартакіади серед збірних команд державних службовців, місцевих органів виконавчої влади та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Загалом, у спортивних змаганнях взяли участь 13 команд з Кіровоградщини. Традиційно основним завданням та метою проведення спартакіади стало пропагування здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом серед державних службовців та посадових осіб, а також заохочення кращих спортсменів Кіровоградської області.

Олександрійщину тут представила збірна команда, до якої увійшли 13 держслужбовців. Всі учасники спартакіади мали змогу проявити себе у 4-х видах змагань: з міні-футболу, настільного тенісу, шахів та шашок.

За результатами змагань з міні-футболу наша команда посіла третє призове місце.

А от у настільному тенісі ми вибороли справді заслужену перемогу. Перше призове місце серед чоловіків посів наш земляк Станіслав Лум’яник, таку ж перемогу виборола наша землячка — Людмила Репенько. До речі, у цьому виді спорту С. Лум’яник здобуває уже сьому перемогу.

У змаганнях з шахів сьоме місце зайняв Олександр Ткаченко, третє – Валентина Білик. У шашках сьоме місце зайняв Анатолій Єрух, восьме — Ірина Чемерис.

За підсумками змагань І загальнокомандне місце посіла команда Бобринецької РДА, ІІ – Олександрійська РДА, а ІІІ — Устинівська РДА.

Кращі спортсмени нагороджені грамотами та медалями.

ОРДА

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022