Олександрійський дебютант

футбол александрия
Під час зимового міжсезоння ПФК «Олександрія» вже стиг підписати кількох новобранців. Одним із них є півзахисник Антон Голєнков.

— Антоне, коротко розкажи олександрійським вболівальникам свою біографію.

— Я родом із Криму. Народився в смт Кореїз, неподалік від Ялти. Футболом почав займатися в шостому класі. Мій старший брат до цього вжеходив на секцію з футболу і я вирішив обрати той самий життєвий шлях.

— А брат також став футболістом?

— Ні. Не витримав навантажень, які були в спортивній школі і вирішив відмовитись, а я навпаки почав прогулювати школу, щоб не пропускати тренування.

— Батьки якось пов’язані із спортом?

— Ні. Мати в мене повар, а батько інженер.

— Звідки почалась твоя футбольна кар’єра?

— Перший мій аматорський клуб «Чорномор — Нафтогаз». Саме там набирався довсіду, зігравши 2,5 роки на область Криму. Після цього мене запросили в «Фенікс — Іллічівець» (Калініно), а потім грав в дублюючому складі запорізького «Металурга», де я провів 1,5 роки. Останній клуб був МФК «Миколаїв»

— Були ще запрошення окрім ПФК «Олександрія»?

— Так, було ще декілька варіантів. Я довго думав, радився з близькими і обрав саме ПФК «Олександрія». Мені здається, що в цій команді я зможу продемонструвати всі свої якості та допомогти здобути бажаного результату.

— Як пройшла адаптація в новому колективі?

— По-перше, я знаю Антона Шендріка, з яким колись грали в «Чорномор — Нафтогазі». Загалом, всі хлопці всі молоді, тому ніяких труднощів з адаптацією не було. Спільну мову знайшли швидко.

— Під яким номером будеш грати в чемпіонаті?

— Хотів 22, але він занятий. Думаю, що оберу номер 17.

ІАЦ ПФК «Олександрія»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021