Олександрійський дебютант

футбол александрия
Під час зимового міжсезоння ПФК «Олександрія» вже стиг підписати кількох новобранців. Одним із них є півзахисник Антон Голєнков.

— Антоне, коротко розкажи олександрійським вболівальникам свою біографію.

— Я родом із Криму. Народився в смт Кореїз, неподалік від Ялти. Футболом почав займатися в шостому класі. Мій старший брат до цього вжеходив на секцію з футболу і я вирішив обрати той самий життєвий шлях.

— А брат також став футболістом?

— Ні. Не витримав навантажень, які були в спортивній школі і вирішив відмовитись, а я навпаки почав прогулювати школу, щоб не пропускати тренування.

— Батьки якось пов’язані із спортом?

— Ні. Мати в мене повар, а батько інженер.

— Звідки почалась твоя футбольна кар’єра?

— Перший мій аматорський клуб «Чорномор — Нафтогаз». Саме там набирався довсіду, зігравши 2,5 роки на область Криму. Після цього мене запросили в «Фенікс — Іллічівець» (Калініно), а потім грав в дублюючому складі запорізького «Металурга», де я провів 1,5 роки. Останній клуб був МФК «Миколаїв»

— Були ще запрошення окрім ПФК «Олександрія»?

— Так, було ще декілька варіантів. Я довго думав, радився з близькими і обрав саме ПФК «Олександрія». Мені здається, що в цій команді я зможу продемонструвати всі свої якості та допомогти здобути бажаного результату.

— Як пройшла адаптація в новому колективі?

— По-перше, я знаю Антона Шендріка, з яким колись грали в «Чорномор — Нафтогазі». Загалом, всі хлопці всі молоді, тому ніяких труднощів з адаптацією не було. Спільну мову знайшли швидко.

— Під яким номером будеш грати в чемпіонаті?

— Хотів 22, але він занятий. Думаю, що оберу номер 17.

ІАЦ ПФК «Олександрія»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022